SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134045

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
dugii2
nie chodzi mi ze wole nie działa porostu Alpcha tak jak mówisz 50 procent stężenia



Tylko alpha nie jest w tym osamotniona, tak robi większość labów ug , ja na stężenia labów ug robię poprawkę moim zdaniem najmniej podrabiane są propy, mety , winka, może jeszcze npp, długie estry, przeważnie są zaniżane , po prostu kosztorys , tak samo nie wierze w cztery estry w sustach ug, ale być może się mylę ale takie mam odczucia.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
wnc1964
dugii2
nie chodzi mi ze wole nie działa porostu Alpcha tak jak mówisz 50 procent stężenia



Tylko alpha nie jest w tym osamotniona, tak robi większość labów ug , ja na stężenia labów ug robię poprawkę moim zdaniem najmniej podrabiane są propy, mety , winka, może jeszcze npp, długie estry, przeważnie są zaniżane , po prostu kosztorys , tak samo nie wierze w cztery estry w sustach ug, ale być może się mylę ale takie mam odczucia.


tak samo było z shree , oraz z titanem gdzie na poczatku wszystko elegancja francja a potem kupa , po titanie to bardzo szybko można było zaobserwowac i pewnie jeszcze kilka labów by sie znalazło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ap czteroletnia zawsze kosa , działa pięknie w tamtym roku miałem kilka rzeczy i ok stężenie również może nawet zawyżone w oralach , wino , meta ,prop nie wiem jak teraz



Zmieniony przez - masówka123 w dniu 2016-09-23 19:02:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Anty-pimp na alphe i shree jest robione przeważnie na konkurencyjnym forum, działają podobnie jak inne laby, ale tam mają % z tego żeby wylewać szambo na te laby.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 388
Prop balkan bity 100mg eod
testosteron calkowity 23 norma (2-8) takze chyba lipa jak oceniacie Panowie? badanie 31 h po strzale.
Ogolnie badalem po 5 strzalach,a na tesciu jestem juz 4 miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
fejk.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 388
Najgorsze to ze mam tego balkana jeszcze 2 paczki, no nic wbije to do konca przeciez nie wyrzucę tym bardziej ze działać cos tam działa sam olej to nie jest napewno,podbije do 200eod co ty na to? i potem jak skoncze to przerzucę się na cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23897 Napisanych postów 67736 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536612
Daj 100mg ed i z ciekawosci zbadaj pod koniec tygodnia.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PatrzKomuUfasz wbij normalnie jak zakłada harmonogram zajęć z tym że idź na badania po 8 godzinach. To nie jest fejk, bo robi 3x normę po 31h, Co wcześniej leciało przed tym propem? Też prop? Jak tak to zrób jak mówię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Alpha ta z Indii dziala kozacko tak samo jak 5 lat temu, u mnie to jeden dil sprowadza i kazdy to u mnie bije, kazdy rosnie, tylko ceny ma kosmiczne, ale teraz wzielem od niego propa, bo zamulilem z zamowieniem i ten prop to jest patarda tyle w temacie, ta alpha co lata w pl to indie widzialo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej