SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133445

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
pajaczeq
Tadeusz195
Ostatnio leciał u mnie tren E z Andro i z Cybera różnicy w działaniu nie odczułem.



Robiłem takie samo porównanie z trenem ace i jeśli o mnie chodzi różnica była kosmiczna. Tren krótki Cybera jak dla mnie najlepszy na świecie :)

Andro miało ostatnio wpadkę właśnie z trenem A i wyszła partia z zaniżonym stężeniem , dostali lipny proch ,bo wątpię żeby zrobili to świadomie zwłaszcza na krótkim estrze gdzie działanie idzie wyczuć monetalnie. Widocznie musiałeś trafić na ten wypust, zresztą kilka osób tu na forum też pisało że tren A słaby. Teraz już to poprawili i tren A działa bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wielu labom trafia, się gorsze rozdanie, nawet alpha na której bazowałem jedną serię miała wyrażnie słabszą, taka sama sytuacja może dotyczyć andro, lubiłem ten lab , teraz jakoś żródełko uschło, diil ma cyber w cenie andro, to biorę cybera, z tym ze nie ma wszystkiego z cybera np orali.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
papasmerf1989
Jak oceniacie royala ??
Tren ace, enan
Master ?



nowe wypusty jak najbardziej ok , sam wbijam propa z tenem ace i jest bym powiedział na poziomie starych wypustów nexiuma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7992
Karol DBC
Jak meta oral z Balkana ? Szamał ktoś ostatnio ?


Tak. Dziala jak trzeba. Bierz smialo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Tak wszyscy cybera chwała a nie było okazji spróbować i przymierzam się od października do tury. Obecnie prop i npp i myślę właśnie turę z cybera dorzucić potem. Jakieś opinie? Dodam że nie będę miał porównania do żadnej innej tury bo nigdy nie podjąłem więc odniesień nie będzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Dodam ze Npp i prop nie leci z cybera.ale interesuje mnie zdanie o turze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wnc1964
Wielu labom trafia, się gorsze rozdanie, nawet alpha na której bazowałem jedną serię miała wyrażnie słabszą, taka sama sytuacja może dotyczyć andro, lubiłem ten lab , teraz jakoś żródełko uschło, diil ma cyber w cenie andro, to biorę cybera, z tym ze nie ma wszystkiego z cybera np orali.

Ja w ogóle zauważyłem na necie niskie ceny Cyber podobne do innych labów. Nikt nie ma ich wywindowanych, i tak samo "oni" nie mają orali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Że niby oryginał cyber nie ma w ogóle oroli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52782
chodzi o to, ze ci co z reguły nie mają w ofercie orali Cybera, maja niskie (jak na ten lab) ceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nie wiem jak u was ale u mnie , cyber cenowo spadł, jakimi czynnikami jest to spowodowane nie mam pojęcia. Tren ace mają dobry ale testy jak dla mnie średnie, może dlatego że bije apteczną omkę i prolkę, mam takie porównanie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej