SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133294

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Tadeusz195
Dzieńdobry. Mam już propa i enana z Euromedu, potrzebuje rady z jakiego labu wziąć Tren a, i Tren e . Co doradzicie.


Tez Euromed brałbym, tren enan bdb z tego labu. Natomiast tren ace Titan sredni, reszta srodkow bdb. Inne dobre treny: Cyber, Dose, Genamed, Alchemia, Galaxy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak można wyzucic skrystalizowanego cypka :) przynajmniej wiadomo ze tam dużo teścia jest chętnie wezmę skrystalizowane jakby ktoś chciał wyrzucać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a u mnie akurat trena acata titana chwalą ze bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
Shooterd
Titan bdb antek.


oby klepal bo wlasnie zaczalem

t. ace z titana jak dla mnie b.db a porownianie mialem bo bilem cybera i nie bylo czuc roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4066
Jaki cypek najpewniejszy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
napisz do czego masz dojście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61813
Lasix
Shooterd
Titan bdb antek.


oby klepal bo wlasnie zaczalem

t. ace z titana jak dla mnie b.db a porownianie mialem bo bilem cybera i nie bylo czuc roznicy


Czyli wszystko jedna polka. Bo znajomy zaczal od 2 butli dose, konczyl 2 pudlami titana i roznicy nie czul.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Dose widać bdb lab, oby jak najmniej walkow- tymi ze scietymi rogami. Chociaz pewnie wkrótce się wycwania i ciężko będzie odroznic. Ten co bral tren ace Titan mowil, ze bardziej był zadowolony z trenu ace wlasnie Dose.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4066
Cypek keifei, nordic, galaxy...ktory wybrac? Czy szukac innych??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9335
Genetic Technolgi bil ktos trena a i testy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej