SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133540

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
Gorączkę mam od zastrzyków genesis zapalenie i kiepsko u mnie z ogarnięcia lepiej mogłem się nie odzywać

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
to nie efedryna aby tak zadziałało
tak więc w czymś innym była przyczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
jestem któraś osobom która po tym ma zapalenie mięśnia w moim mieście dół mówi ze to od rozpuszczalników i ja uważam że Genesis bolesny

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Miałeś dobry dzień po prostu, zdarza się każdemu że i bez towaru pójdzie fajnie na pompie.

Co do laba Primus - to tak, robi furorę aktualnie bo puszcza dobry towar. Aktualnie propka tłoczę i clen inj. Może niedługo zrobię sobie mix trena - hexa BM + acet Primus.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
rudek111
jestem któraś osobom która po tym ma zapalenie mięśnia w moim mieście dół mówi ze to od rozpuszczalników i ja uważam że Genesis bolesny


no to ja ci nie lezy frma to ja zmien na inną bo po co się męczyć
kolejna sprawa jak masz gorączke to wrzucaj biegiem ibuprofen/naproxen i mogłeś nie zaczynać orali w takim stanie
bo zaraz jeszcze może antybiotyk lecieć
Genesis już jest podrabiany tak wiec może trafiliście na wała
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Genesis 1ml/vial jest sam podróbką Genesis 10ml/vial. Zarówno wersja z kodami jak i bez. Obie wersję działają, a jeśli nie działają to po prostu lab sam poleciał w h**a. I nic tutaj niczego nie podrabia więc nie pisz tak bo to bzdura.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
Od tygodnia mam l4 i w końcu czas na porządne treningi a antybiotyk i ibuprom max jest codziennie najgorsze ze przez gorączkę nie mogę nic zjeść. Genesis kopie jak zawsze ale przechodzę na malaya bo wcześniej próbowałem i nie był taki bolesny stężenia ponoć podobne ale słuchać dila z silki to kiepski pomysł a co do kodów to zawsze są ok po takim czasie przestałem sprawdzać


Zmieniony przez - rudek111 w dniu 2016-09-08 21:49:31

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
krzykacz
Genesis 1ml/vial jest sam podróbką Genesis 10ml/vial. Zarówno wersja z kodami jak i bez. Obie wersję działają, a jeśli nie działają to po prostu lab sam poleciał w h**a. I nic tutaj niczego nie podrabia więc nie pisz tak bo to bzdura.


Krzykacz nie bzdura ja wiem ja jest z genesisem , ale już jest podróbka ze zdrapkami
zrobię zdjęcia jak będę u znajomka i wrzucę
ja nie pisze ze Genesis nie działa , tylko że skoro powoduje u niego taki stan to albo coś mu nie lezy w tym produkcie co się zdarza
lub opcja nr 2 jak pisze że kilka osób tak ma że mają podróbkę genesisa ze zdrapkami która właśnie wyszła nie dawno na rynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
rudek111
Od tygodnia mam l4 i w końcu czas na porządne treningi a antybiotyk i ibuprom max jest codziennie najgorsze ze przez gorączkę nie mogę nic zjeść. Genesis kopie jak zawsze ale przechodzę na malaya bo wcześniej próbowałem i nie był taki bolesny stężenia ponoć podobne ale słuchać dila z silki to kiepski pomysł a co do kodów to zawsze są ok po takim czasie przestałem sprawdzać



Zmieniony przez - rudek111 w dniu 2016-09-08 21:49:31


może coś zmienili w recepturze , ja np. bioniche nie tolerowałem i miałem piłki po iniekcji ( kilka lat wstecz) znajomi bili i zero problemów
w koncu dałem im swój flakon i tez wbili i zero problemów .
tak więc zamiast się męczyć i ryzykować , zmień lab na taki który dobrze tolerujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Prop i npp z androchem smigajak nalezy?

desiderata

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium