SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3425
Arkus P
19szymon62
Powiedzcie mi u was tez Genesis w Ampulkach ma po 0.7 ml


U mnie w cypio i suscie po 0,9 na upartego 0,95 ;D pewno jak by splynelo dokładnie że scianek to było by idealnie, bold prawie 1,1 pokazuje, więc nie ma się czego czepiać


Jak bold w działaniu? ile bijesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
pierwsze parie takie byly pozniej juz bylo ok

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
krzykacz
Propek Primus tak samo, wchodzi gładko i trzyma stężenie, podobnie clen inj, 1ml grzeje równo


Na dniach wlasnie bede odpalal tego propa, z cypio bylem zadowolony teraz pora na propa i doszlif, znalazlem flaszke starej maxtremy z przed 5 lat to zbije pozniej wjezdza prl, oby chulalo jak mowisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2422
jak panowie z firmą SQS LAB ? nowość podobno Mołdawska firma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5494
Arkus P
19szymon62
Powiedzcie mi u was tez Genesis w Ampulkach ma po 0.7 ml


U mnie w cypio i suscie po 0,9 na upartego 0,95 ;D pewno jak by splynelo dokładnie że scianek to było by idealnie, bold prawie 1,1 pokazuje, więc nie ma się czego czepiać


u mnie s suscie tez około 0,85-0,9 po specjalnie nabrałęm do pompki bo wyglądało w amach troche mało ,zaczynam bićz a tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
marcingdz
Warto brac enana z pharm chemical?



Kiedyś bardzo popularny lab, jeśli nic się nie zmieniło to dobry sok będzie. Winko inj jak i nandromix kosa, brałem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
mm1986
krzykacz
Propek Primus tak samo, wchodzi gładko i trzyma stężenie, podobnie clen inj, 1ml grzeje równo


Na dniach wlasnie bede odpalal tego propa, z cypio bylem zadowolony teraz pora na propa i doszlif, znalazlem flaszke starej maxtremy z przed 5 lat to zbije pozniej wjezdza prl, oby chulalo jak mowisz



Nie będzie inaczej

Partię clenu inj to chyba po pijaku rozlewali bo każda amp +1ml

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
NocnyGD
jak panowie z firmą SQS LAB ? nowość podobno Mołdawska firma


biłem enan i cypio i było ok


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-09-08 18:08:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
krzykacz
mm1986
krzykacz
Propek Primus tak samo, wchodzi gładko i trzyma stężenie, podobnie clen inj, 1ml grzeje równo


Na dniach wlasnie bede odpalal tego propa, z cypio bylem zadowolony teraz pora na propa i doszlif, znalazlem flaszke starej maxtremy z przed 5 lat to zbije pozniej wjezdza prl, oby chulalo jak mowisz



Nie będzie inaczej

Partię clenu inj to chyba po pijaku rozlewali bo każda amp +1ml


Potwierdzam :) Jestem na 3 tyg propa od primusa i smiga jak ta lala :) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170443
dandi88
Arkus P
19szymon62
Powiedzcie mi u was tez Genesis w Ampulkach ma po 0.7 ml


U mnie w cypio i suscie po 0,9 na upartego 0,95 ;D pewno jak by splynelo dokładnie że scianek to było by idealnie, bold prawie 1,1 pokazuje, więc nie ma się czego czepiać


Jak bold w działaniu? ile bijesz?


Bardzo dobry bold, teraz leci 700 week i jestem zadowolony

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej