SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
krzykacz
Arkus P
Niestety póki nie będziemy mieć możliwości sprawdzić w miarę tanio to nigdy się nie dowiemy ile czego w środku siedzi a szkoda że to takie drogie bo jak by tego sporo się robiło to i poziom srodkow ug był by zupełnie inny



Tutaj również dobra kwestia została poruszona. Dopóki rynek się nie uwolni z takiej matni, w zasadzie nie wytworzy to będzie tak jak jest, czyli poziom równy zero.



troche nie do konca sie zgodze - bo często nie wina tkwi w producentach sków a prolbem moze byc duzo dalej czyli przy produkcji prochu lub dostawcy prochu jak on jest przechowywany itp .. wyhaczyć dobrego rzetelnego dostawcę prochu może okazać się bardzo trudne

co z tego ze chinol powie - Panie pierwsza klasa ! chłopaki sypią według przepisu a potem płacz ze słabe i texty ze kucharzyna wali w pyte ..
dlatego czasami widzimy wpadki .. ale te wpadki nie sa wina kucharzy tylko chinoli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35
Panowie w co celować z tri trenów Bioniche czy Andro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2422
panowie wbijał kotoś Prolongatium albo omke z Swiss Pharma ?
bo zamierzam wejść właśnie na tescia tlyko niefirmy jelfa tylko Swiss Pharma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35
Teraz w Aptece masz Swiss Pharme Jelfy juz nie ma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35
Prolo i Omka ze swiss pharmy kozak, jak masz z apteki to wal smiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
Panowie w jaka Ture celowac?
W Warszawie jakis problem i tylko dose i biosira jest :o
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
na andro leciałem prawie 10 miesięcy na tri trenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
no teraz to pojechałeś
wpisuje się tutaj kilku Warszawiaków i z tego co pisza to jest wszystko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 356
omen12
Magnus Enan bił ktos jak opinie ??

Enana nie, ale biłem od nich propka. Bardzo fajny, trochę rzadszy olej w porównaniu do Genamedu i ciut mniej uciążliwe iniekcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
b4522sbm
Panowie w jaka Ture celowac?
W Warszawie jakis problem i tylko dose i biosira jest :o


Jadłem niedawno Biosire , przechodziłem z vermo i nie widziałem różnicy w działaniu. Obie si. A z tym że w Wawce nie ma nic innego to JW


Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-09-05 21:37:59
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej