SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133497

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
lodzianin1
a ja po raz enty ci powtórze ze pisze o firmach które wbijam i które u mnie wbijają nic nie pisze o jakimś domestiku czy globalu bo nawet tego nie widziałem .
jak bijesz ap to napisz jak działa i czy badałeś i jaką masz datę ważności na niej
ilu letnią ?

PS z ciekawostek bije teraz jeszcze oxygenium o qoa labs i prl


oxygenium ?? znam ten lab
bardzo ladne wykonanie - wiem ze lab chcial wyjsc poza pewien obszar ale cos slabo im idzie
a srodki z tego co wiem to nie bola i dzialaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 522
Panowie, ktoś sie orientuje jak teraz cypio z dose generics i ogólnie środki z tego laba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
WyrwiCh**
lodzianin1
a ja po raz enty ci powtórze ze pisze o firmach które wbijam i które u mnie wbijają nic nie pisze o jakimś domestiku czy globalu bo nawet tego nie widziałem .
jak bijesz ap to napisz jak działa i czy badałeś i jaką masz datę ważności na niej
ilu letnią ?

PS z ciekawostek bije teraz jeszcze oxygenium o qoa labs i prl


oxygenium ?? znam ten lab
bardzo ladne wykonanie - wiem ze lab chcial wyjsc poza pewien obszar ale cos slabo im idzie
a srodki z tego co wiem to nie bola i dzialaja


deke i enentat mam , bezbolesne fakt
leci ogólnie nandro i testy tylko misz masz z firmami bo chcę powbijać zobaczyć co boli co nie boli
później przesiadka na wszystko z nandro
jedyne co wbiłem i mam 3 dzień lekki stan zapalny to prl mix i qoa labs cypio oraz deka z andro
deke andro już leciałem wcześniej to nie od niej na 100%

jedno z tych pozycji wcześniej ale czekam aż dojdzie do drugiej iniekcji tego zestawu
bo być może zła iniekcja się trafiła po prostu
jak się powtórzy wbije osobno na sprawdzenie który srodek mi nie leży

wbijam teraz 6 firm na raz
iniekcje na przemian leci 200-250 deki co 2 dni ( w zaleznosci jaka firma do deka andro i oxy jest po 200mg/ml a inne 250 )i testa 250 co 2 dni (enentat,cypio, i dwa mixy )

i dobijam do tego 2 razy w tyg po 100 npp i 100 propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
marrcii
lodzianin1
marrcii
Tren A z Titana.Warto to wbijać? Działa? Pytam bo u mnie koleś mówi że ta firma słaba jest...


A co masz jeszcze do wyboru?


Bioniche, PRL,



3 pewne pozycje, z droższych Primus Ray z tańszych masz 2 do wyboru. Kieruj się ceną co najwyżej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3425
lodzianin1
WyrwiCh**
lodzianin1
a ja po raz enty ci powtórze ze pisze o firmach które wbijam i które u mnie wbijają nic nie pisze o jakimś domestiku czy globalu bo nawet tego nie widziałem .
jak bijesz ap to napisz jak działa i czy badałeś i jaką masz datę ważności na niej
ilu letnią ?

PS z ciekawostek bije teraz jeszcze oxygenium o qoa labs i prl


oxygenium ?? znam ten lab
bardzo ladne wykonanie - wiem ze lab chcial wyjsc poza pewien obszar ale cos slabo im idzie
a srodki z tego co wiem to nie bola i dzialaja


deke i enentat mam , bezbolesne fakt
leci ogólnie nandro i testy tylko misz masz z firmami bo chcę powbijać zobaczyć co boli co nie boli
później przesiadka na wszystko z nandro
jedyne co wbiłem i mam 3 dzień lekki stan zapalny to prl mix i qoa labs cypio oraz deka z andro
deke andro już leciałem wcześniej to nie od niej na 100%

jedno z tych pozycji wcześniej ale czekam aż dojdzie do drugiej iniekcji tego zestawu
bo być może zła iniekcja się trafiła po prostu
jak się powtórzy wbije osobno na sprawdzenie który srodek mi nie leży

wbijam teraz 6 firm na raz
iniekcje na przemian leci 200-250 deki co 2 dni ( w zaleznosci jaka firma do deka andro i oxy jest po 200mg/ml a inne 250 )i testa 250 co 2 dni (enentat,cypio, i dwa mixy )

i dobijam do tego 2 razy w tyg po 100 npp i 100 propa



Jakbyś miał lodzianin porównać nandro mixa i deke z andro to co lepiej wypada? Tak samo bold i tribold?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 107 Wiek 83 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 863
lasica02
Panowie z czego halo na chwilę obecną ??


Vermodje, w śród osób które znam min. strongów bardzo popularne i zachwalane. W przeciwieństwie do kilku innych które mieli okazje zajadać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
bold działał bardzo fajnie przy dawce 900 mg week
potem przeszedłem na tri bolda i ciężko mi się odnieść bo równo z nim wjechał tri tren 600 mg week tak więc tren przebił wszystko

jeśli chodzi o nandro to mix deki bardzo fajnie na mnie wpływał bo zero problemów z barkami na nim tak wiec działał super
teraz bije też dekę ale lecą inne nandro do tego , i nie mam porównania tak naprawdę

jak skoncze te końcówki co mam to wskakuję na nandro mixa ale to z powodu stężenia 300 mg/ml a nandro samo ma 200mg/ml a ja szukam oszczędności w objętości iniekcji

jest jeszcze fajny bulk deka/bold/test ale nie biłem jego osobiście tylko koleżka na nim leci , ale zadowolony
tylko on bije 2 ml co 2 dni

w PL bulki mało popularne ale patrząc np. w stanach tam to kultowe produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
baniak868
lasica02
Panowie z czego halo na chwilę obecną ??


Vermodje, w śród osób które znam min. strongów bardzo popularne i zachwalane. W przeciwieństwie do kilku innych które mieli okazje zajadać.


jak spotkam znajomka na treningu to zapytam czy chrupał z ciekawości vermo , bo miał kiedyś od jakiegoś znajomka jakies halo ze stanów przywiezione i mówił że to była kosa ( nie pamiętam firmy totalnie nie znana u nas )
resztę co zjadął dostępnego w pl mówił że złom ( nie jadł na pewno wszystkiego ale się poddał z ta substancją )
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 107 Wiek 83 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 863
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej