SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133382

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
Platinium Labs, ja teraz testuje cypio ale dopiero 2 razy poszło a wczesniej Balcan szedł więc dopiero za jakies 2 tyg zrobię sobie badania.
Wracając do znajomego to będę go cisnął żeby zrobił: testa całkowitego, estro, prolke i progesteron - czy jeszcze cos?


Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2016-08-22 21:42:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
racja boli bo za to mozna inne zabawki wziasc i tez bedzie fajnie a nie bic pol flakona bolda week
ale z testuje na sobie 1g i bede wiedzial czy jest warto :)

dugii2
Bolda to ja zawsze leciał em gram najmniej przeważnie 1500 wtedy pokazuje pazur boli ale wole w dużo mniejszej dawce master testy genetyczne ok atimy susza git pewnie emanuje tez niedługo tez wejdę na ebana lub ćypa altimy



Zmieniony przez - skromnyAnabolik w dniu 2016-08-22 21:55:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
sHarkYy
Platinium Labs, ja teraz testuje cypio ale dopiero 2 razy poszło a wczesniej Balcan szedł więc dopiero za jakies 2 tyg zrobię sobie badania.
Wracając do znajomego to będę go cisnął żeby zrobił: testa całkowitego, estro, prolke i progesteron - czy jeszcze cos?



Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2016-08-22 21:42:11


te badania wystarczą , tylko niech zaznaczy że chce dokładny wynik testosteronu przy wypisywaniu zlecanie.bo tak mu oznaczą do 1500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 388
Enan bity 500/week
Dzialac cos tam dziala ale slabo czuc dzialanie.
W 3 tygodniu zbadany testosteron i wynik 17,22(norma 2-8)
Takze chyba slabo?
ile tam moze tego siedziec z polowa stezenia? bo mam jeszcze 2 flakony i szkoda wyrzucac,skoncze je wezme cos innego co mam sprawdzone ale na razie bym to wbil tylko pytanie ile tego wbijac przy takim wyniku dac gram?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słabo kolego bij dawkę jeszcze raz taka to będzie w miarę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 388
Dodam ze w czwartek poszedl strzal,dzis rano(poniedzialek) kolejny,krew oddawalem dzis o 15,wiec wynik chyba jak najbardziej wiarygodny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
PatrzKomuUfasz
Enan bity 500/week
Dzialac cos tam dziala ale slabo czuc dzialanie.
W 3 tygodniu zbadany testosteron i wynik 17,22(norma 2-8)
Takze chyba slabo?
ile tam moze tego siedziec z polowa stezenia? bo mam jeszcze 2 flakony i szkoda wyrzucac,skoncze je wezme cos innego co mam sprawdzone ale na razie bym to wbil tylko pytanie ile tego wbijac przy takim wyniku dac gram?



skoro masz "coś sprawdzonego"to nie wiem po co wogole wbijać co innego. Trzeba bić to na czym sie nie zawiodłes i miałeś pewne.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
Witam, wczoraj przybilem cypio genesis. Urywa dupe. Przez ostatnie trzy mc bity i zero problemow. Znajomy tydzień temu to samo mowil. Opakowanie i ampy identyczne z wygladu jednak kartonik tego wczoraj bitego taki jak by bardziej sliski w dotyku widoczne na nadruku kolorowym 250/1ml
Dodam ze bolesnosc wystapila przy 2 ml na 5,5 ml innych sokow w strzykawie bitych dotychczasz
Ktos, cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
To samo zrodlo i wypust ten sam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
Tak wszystko to samo jedyna roznica to delikatnie sliski nadruk kolorowy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium