SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12161253

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
glodny1231
sebster
glodny1231
czupryn
glodny1231
Az taka lipa
Dostalem za darmo tego i nie wiem czy warto
2x 10ml nandrolone decanoate ScitecLab
1x10mlSustanon 250 GlobalLabs
200 Metki 10mg z Atom labs


Jak za darmo to bierz smialo...ja jak mialem 1 wypusty to szla podwujna dawka...dopiero cos tam czuc




cos tam czuc czyli prawie nic
nie wiem zastanowie sie jeszcze nad tymi labami
moze ktoś cos jeszcze o nich wie ?
nie wiem jak meta ale tura z atoma dziala jak trzeba reszte oddaj i pomysl o czyms innym szkoda czasu i dziurawienia dupy :)


Wlasnie tak zrobie , metke zostawie i zostawie chyba suste z global labs a deke oddam


nie ma co nawet bic tego globala znam duzo osob co sie przejechali na tym gownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
bold lub tribold z androcehm jak na ta chwile wypada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Andro bdb.
Globala suste bilem kilka lat wstecz, dziala ok, najbolesniejszy srodek jaki biłem, bolał 3x bardziej niz prop bałkana
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 332
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 332
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 332
1.Viro Prop - Testosterone Propionate - ROHM Labs a druga to victoria pharm tech testosteron propionate co sądzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 23 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 435
BombelWks
Pazur77
Panowie Tren Ace, Genesis czy Malay Tiger ?


u mnie teraz wszyscy genesisa chwala

MT bity stary i teraz ten z kodami,za kazdym razem w nocy mokra posciel,waskularyzacja,czasem pieczenie w plucach przy uniekcji....Genesisa nie bilem,ale tez chwala u nas.


Zmieniony przez - Jacold w dniu 2016-08-08 13:10:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
kosteek85
1.Viro Prop - Testosterone Propionate - ROHM Labs a druga to victoria pharm tech testosteron propionate co sądzicie ?


Siema, staraj się edytować posty.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
lestat1986
Andro bdb.
Globala suste bilem kilka lat wstecz, dziala ok, najbolesniejszy srodek jaki biłem, bolał 3x bardziej niz prop bałkana


przekonałeś mnie, oddaje suste tez :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
Srodki Domestic, Atom? Jest jeszcze Genesis, Alchemia. Słabo w miescie. Warto cos szamaac z tego?

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium