SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133733

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 686
niestety nie dam rady zmniejszyłem rozdzielczośc w aparacie do minimum a i tak mi nie wchodzą. pojawia się komunikat że zdjęcie ma za duży rozmiar. Dodam tylko że dzisiaj miałem pierwszy strzał po czterech tygodniach brania trenu z galaxy. Od razu zasnąłem na dwie godziny a teraz w bani szumy w mordzie trampek i mega wk***ienie. Może jest mocniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 686
hologram trójwymiarowy jest DG security
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
lodzianin1
jak coś się sprawdza to się przy tym zostaję
nie wiem po co szukać miodu w d....


Nie szuka, chciałem tylko przetestować rynek


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2016-08-06 16:35:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 686
mój stały dostawca się wycofał więc nie miałem innego wyjścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
bigkris1
Witam, nabyłem w necie trenbolon e. firmy dose. Jest to gęsta, żółta oleista ciecz. czy tak to powinno wyglądać?



Ten lab co raz częściej zaczyna mi przypominać stare BD, wszystkie kolory tęczy czy jak to się 10lat temu mówiło kolorowanki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 686
no dobra ale czy może być tak że po prostu że dose jest dużo mocniejszy od galaxy stąd te sidy? czy jeśli to fejk to poznam po prostu po jakimś czasie brania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7178
Witam panowie w co warto celowac :
Nexium, Primus Ray czy BM Farmaceutical ?? Chodzi o tren ewentualnie mix np.z Nexium - One Rip. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1043 Napisanych postów 11397 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 137937
patryk173
wnc1964
patryk173
Panowie jak to jest z tym cyberem? Warty swojej ceny? Jak wypada na tle innych labow typu primus, androchem. Cenowo wychodzi połowę drożej.
Chodzi mi o testy i orale.


Jeśli zapytałabyś mnie rok temu , to zaproponowałbym tobie bez wahania androchem, starsze wesje andro, bez pudełek petarda , teraz andro nieco zaniżył poziom, cyber trudno mi powiedzieć test enan jest bezbolesny i działa fajnie, reszta środków w trakcie testów po npp alchemii wrzucę boldenon cybera z vetem , po 6-8 tygodniach zdam relacje bo Eqi się długo wkręca, a chcę być wiarygodny w relacjach , chyba że mnie skusi na kosmetyczn edawki trenu cybera 50mg eod , ja jednak bardzo często zmieniam plany.

Bije teraz cypio androchem i za każdym razem dzień, dwa po strzale miejsce po strzale boli. Moi znajomi również to biją i dla nich bezboleśnie. Bilem też pake primusa, totalnie bez bolesne. Przy dawce 500ew badanie testa wyszło 3,5x norma. Lepiej chyba nie będzie?
Chyba testa bd bic primusa i nie bd przepłacać za cybera bp pewnie różnicy większej nie będzie



Ja tak mialem po trenie ace z andro i one ripie..ale od razu po strzale naqurwia i robi sie guzek..ale mija nastepnego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
jabol_ek
Witam panowie w co warto celowac :
Nexium, Primus Ray czy BM Farmaceutical ?? Chodzi o tren ewentualnie mix np.z Nexium - One Rip. Pozdrawiam



Primus i BM.

Z Primusa trenowa rodzinka większa, z BM tylko hexa - aktualnie lecę z propem. Tren malina.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
dandi88
arci25
dugii2
Wiesz ja leciałem stare enany dose i nawet nowego zdobyłem juz wbić jak się pojawił i ten sam dobry poziom jak zawsze więc niech wzięci fotę wały śląskie dose mają połowę stężenia pewnie go bił

Dugi, ja tu nie znalazłem błędu. Żadnych literówek, brawo.



Chyba słownikiem z telefonu pisane bo niektóre słowa przekręcone :D

Panowie jak cypio z malaya? Z czego mety inj szukać?



Zmieniony przez - dandi88 w dniu 2016-08-06 11:54:02


Bralem PRL i Biosire. Gdybym mial brac ponownie to jednak biosira.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej