SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133481

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
Panowie, jakiej firmy meta i winko jest teraz dobre? słyszałem że genesis jest w miarę dobry....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20440
stosował ktos mixa z dose generics działa chociaz prosze o opinie?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
kumpel22
Panowie, jakiej firmy meta i winko jest teraz dobre? słyszałem że genesis jest w miarę dobry....



Primus, Platinium, Alpha, Shree, BM, Biosira, Bioniche, Bałkan, Titan, Euromed, Malay, BD new, DB Pharma np...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
marsaw801
stosował ktos mixa z dose generics działa chociaz prosze o opinie?

Odpaliłem tydzień temu. Libido juź bardzo duże, więc prop na pewno tam siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 686
Dziękuję serdecznie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prz1993
marsaw801
stosował ktos mixa z dose generics działa chociaz prosze o opinie?

Odpaliłem tydzień temu. Libido juź bardzo duże, więc prop na pewno tam siedzi
jaka dawkę dajesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prz1993
marsaw801
stosował ktos mixa z dose generics działa chociaz prosze o opinie?

Odpaliłem tydzień temu. Libido juź bardzo duże, więc prop na pewno tam siedzi
jaka dawka leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18422
Witam Panowie
Jak na tą chwile teście i tren ace i enan z titana? Działa? Warto?
Od siebie dodam ze meta i tren e genamed bdb natomiast test cyp wydaje sie nieco zanizony niz kiedys

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Ja biłem tren ace z titana (wypust 08.2014) i mogę polecić... po przeczytanych tu nienajlepszych opiniach przeszedłem drugie opakowanie na genesis z kodem amp który ponoć jest lepszy od tak chwalonego tutaj cybera i bylo srednio... sajdy tez mniejsze, zdecydowałem sie wrócić do titana i znów czuje moc, poty, śpię po 3 godziny, kable wychodzą... zrobilem na nim zyciowki silowe... znajomy tez mówil ze porobil go ten tutaj fest a troche trena wbil w zyciu... wiec ja nie wiem czy to kwestia wypustu czy czego skoro inni piszą o tym żeby omijać lab. Mam tez cypio titana ale dopiero zacznę go za pare miesięcy.


Zmieniony przez - weex w dniu 2016-07-29 22:00:36
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej