SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133876

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6519
Panowie, jak jest z tym clomidem z altimy, bo doszukałem się negatywnych wypowiedzi,a mam 3 listki i niedługo się przydadzą.

"Idź za głosem serca p****** presję rówieśniczą
Ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
Z Andro meta trzyma poziom, test też dobrze robi- w poniedziałek będę miał wyniki cypka to mogę wrzucić jakby był ktoś zainteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
sebster
Ciekawe ja mialem trena ace 302 i cos nie dzialal jak nalezy a dawka na koniec szla 1,2 ml ed slabsze rozlanie im sie trafilo i to na maxa a szkoda bo po tym co sie czyta liczylem na cos zupenie innego.


U mnie tez 0302 ciemny towiec w smaku gorzki aż wykręca ryj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
wektorek
Panowie, jak jest z tym clomidem z altimy, bo doszukałem się negatywnych wypowiedzi,a mam 3 listki i niedługo się przydadzą.


Dobry clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1341 Napisanych postów 3490 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
wektorek
Panowie, jak jest z tym clomidem z altimy, bo doszukałem się negatywnych wypowiedzi,a mam 3 listki i niedługo się przydadzą.


W tym tygodniu 2!!! osoby założyły temat z prośbą o pomoc po nieudanym odlboku - obydwie jadły ten cloimd.

Odlbok = zawsze apteka!!


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2016-07-15 16:16:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6519
Michalek83
wektorek
Panowie, jak jest z tym clomidem z altimy, bo doszukałem się negatywnych wypowiedzi,a mam 3 listki i niedługo się przydadzą.


W tym tygodniu 2!!! osoby założyły temat z prośbą o pomoc po nieudanym odlboku - obydwie jadły ten cloimd.

Odlbok = zawsze apteka!!



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2016-07-15 16:16:54


Dlatego nie wiem co jest, czy jakas seria nie udana, czy jak... i zastanawiam sie co z tym fantem zrobic

"Idź za głosem serca p****** presję rówieśniczą
Ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1341 Napisanych postów 3490 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
To chyba jasne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6519
Tyle, ze nie kazdy ma dojscie do apteki :/

"Idź za głosem serca p****** presję rówieśniczą
Ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1341 Napisanych postów 3490 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
TO się nie zabiera za odlbok czyli za cykle.. Przykro mi, ale chcesz zafundować sobie loterię podczas odbloku.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2016-07-15 16:25:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 320
hej moge dbola polaczyc z enan i tri bold?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej