SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
omadyn
to w dece miales tescia %) to jest tak jakbys po propie mial gino czyli dla mnie nie mozliwe ale kazdy ma inny organizm npp jest mniej szkodliwym saa niz test czy deka


ginekomastia estrogenowa, wysoki tesc, wysoki e2 = gino. wiec nie wiem co w tym niemozliwego?

imo npp blokuje tak samo jak deka. tyle ze deka sie zwyczajnie kumuluje, zreszta oba sa z grupy 19-nor wiec to mowi juz za siebie.. i tak jak łodziak wspomnial oba to nandrolony.. roznica jest w estrze.. to tak jak pieprzyc ze enan aromatyzuje a cypek nie wiec podzielam zdanie leśka i osobiscie tez mnie lapal bardziej blok na npp niżli na dece.. caba konieczne, lub bromo i uj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Panowie test E / C raczej nexium czy genesis z kodami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
zdecydowanie genesis z kodami, nexium ostanio ma opinie podzielone.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
Nexium i genesis robi robote tescie brane z jednego i drugiego i smgaly roznicy nie czulem zadnej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Witam jak tam tren ace andro i po jakim czasie go czuliscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
kończę andro ace, śmiało bierz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
grekar9
Provi Bioniche/andro? Proszę o wypowiedź osoby która testowała


brałem zima na mostku z hcg andro 50 mg dziennie ,działało elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 761
Pany w jaki masteron celowac najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz np cybera to bierz, działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
mariosuper87
Pany w jaki masteron celowac najlepiej?

podłączam się pod pytanie mi chodzi o mastera E

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej