SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
nexy z nowego rzutu 0302 klepią prawidłowo u mnie leci nowy enan i nie narzekam badania wrzucę w przyszłym tygoniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
tad600
Masterki p najlepsze nexium, ap i genesis kody


Nexium ani AP nie brałem, natomiast genesis ze zdrapkami bardzo dobry masteron porównywalny do androchemu.
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Ogólnie Genesis ze zdrapką pewniak, jeżeli ktoś ma do tego dostęp to po co szukać i ryzykować nie pewnych słabych UG.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
dokładnie, a genesis do tego nie jest jakiś zbyt dużo droższy od pozostałych UG

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Na dniach będę miał okazję (wymuszoną) przetestować cypka z Genesis więc jeżeli poczuję jakąkolwiek różnicę po Cyberze, na którym jestem teraz to się podzielę opinią.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wnc1964
tad600
Masterki p najlepsze nexium, ap i genesis kody


Nexium ani AP nie brałem, natomiast genesis ze zdrapkami bardzo dobry masteron porównywalny do androchemu.


a ja bralem masterki andro genamed dose i z tych dose najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Dugii ale dose stary wypust czy nowy juz w nowej szacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
BombelWks
BombelWks
myslicie brac npp z genamedu bo musze zapasow zrobic troche mam teraz genamedu kilka i chce dokupic jeszcze troche zastanawiam sie czy wziac nexium genesis czy tez genamed


wypowie sie ktos ?


Ja teraz lece npp z genameda
Propa i trena też z genameda
Mimo lekko kulejącej diety nabicie, użylenie jest non stop i ta pompa ciężko się ogolić, dobrze że mam urlop to golenie odpada siła ciągle up (cwicze wl siłowo pod zawody)
Zaj**iste połączenie prop, tren a i npp. Teraz lece tren e ale wracam na tren a ma lepsze wyj**anie.
1

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nelsonek1987
Dugii ale dose stary wypust czy nowy juz w nowej szacie?
stary wypust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KLAJTA
BombelWks
BombelWks
myslicie brac npp z genamedu bo musze zapasow zrobic troche mam teraz genamedu kilka i chce dokupic jeszcze troche zastanawiam sie czy wziac nexium genesis czy tez genamed


wypowie sie ktos ?


Ja teraz lece npp z genameda
Propa i trena też z genameda
Mimo lekko kulejącej diety nabicie, użylenie jest non stop i ta pompa ciężko się ogolić, dobrze że mam urlop to golenie odpada siła ciągle up (cwicze wl siłowo pod zawody)
Zaj**iste połączenie prop, tren a i npp. Teraz lece tren e ale wracam na tren a ma lepsze wyj**anie.




jesli chodzi o npp to z tych zdecydownie npp genaemdu bralem ruzne npp i genamedu npp na prawde bardzo dobre oczywiscie orginalny genamed bo lataja waly a potem placz ze slabe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej