SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133795

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedyś widziles na to nie pacz genamed teścia bdb oczywiście jak masz orginal genameda a nie ze śląska wyj**e z polowa sterzenia taniutko genameda npp bardzo dobre jedne z najlepszych jakie bilem npp nexiuma tez kumple mówią ze bdb hoc sam jeszcze nie bilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52782
Lukasz Masywny
General European pharmaceuticals ??? Brać czy nie brać ?? Deca+ susta? Co o ty

brać. Osobiście biłem Suste 350 w ampach (bo są też wersje we flakonach), masakra, dawno nic mnie tak nie porobiło Towar kupiony w Polsce, ale to samo jest w UK i znam ludzi biorących Treny którzy bardzo chwalą te środki. Wiem też, że chodzą wyj**ki GEPa, ale jak kody wchodzą na ich stronie to będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tego gep w pl co lata to racze owazac bo to wal orginal oczywiscie bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 326
Witam platinium labs godne uwagi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
mate112m
Panowie testy nexium genamed? Badał ktoś ? Bo kiedyś widziałem badanie teścia genamedu i wynik był poza skale jednak lecąc testa z innego labu wynik przy takim samym dawkowaniu miałem dużo dużo lepszy. I jak sprawa wygląda z npp nexium i genamedu?




Badałem kiedyś suste na 750week wynik ok 8800 leciał wtedy jeszcze bold i turka.
Teraz leci prop, npp, tren z genameda. Aktualnie tren e wcześniej a i powiem że przy niższej dawce tren a lepiej czułem
Propa badałem chciałem dokładny wynik no ale jak to bywa dostałem zamknięcie skali ze strzałką w góre
Lece jeszcze w piątek na badania, okaże się co i jak.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Witam. Czy testy dose dalej trzymają poziom , jak OneRip z Androchema lub MixMed Bionische , Tren E Dose Androchem czy Bionische
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
mate112m
Panowie testy nexium genamed? Badał ktoś ? Bo kiedyś widziałem badanie teścia genamedu i wynik był poza skale jednak lecąc testa z innego labu wynik przy takim samym dawkowaniu miałem dużo dużo lepszy. I jak sprawa wygląda z npp nexium i genamedu?



Bardzo dobre testy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
kozlo
Witam platinium labs godne uwagi ?


zdecydowanie tak

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
slawek83
Witam. Czy testy dose dalej trzymają poziom , jak OneRip z Androchema lub MixMed Bionische , Tren E Dose Androchem czy Bionische


tren e andro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 8318 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22185
Lasix
slawek83
Witam. Czy testy dose dalej trzymają poziom , jak OneRip z Androchema lub MixMed Bionische , Tren E Dose Androchem czy Bionische


tren e andro



bioniche tez OK

"IT’S NOT HOW MANY TIMES YOU GET KNOCKED DOWN, IT’S HOW MANY TIMES YOU GET BACK UP! A LEGEND NEVER DIES, IT LASTS FOREVER!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej