SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133657

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
tak jak kolega wyżej ale startuj od 100 mg później zwiększ na 150. Ja zrobiłem 50-100 i to był błąd nie taki antek straszny jak go malują , biorę 3x eseliv do każego kapsa i wątroba nie daje o sobie znać. Nie mam porównania do innych bo to był pierwszy ale działa bardzo dobrze wg mnie (jestem ekto i efekt to +6 kg w 3 tyg na diecie +500 oczywiście na kablu).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
prawda 50mg antoniusza... to nie wiele

100-150mg ED dobrze wspominam :D

dopieta micha i o kable nie ma co sie martwic beda.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
Z tym antkiem to cena ma stosunek do jakości? bo różnice mam przedstawione ogromne

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
Jest możliwe żeby po 4 szotach propa 100mg c2d zaczęło się robić gino? Strasznie boli mnie lewy sutek i jakaś gulka mi się zrobiła. Nigdy nie mialem takich dziwnych objawów na testo i jakoś szybko by to było... Jutro wypada mi strzał i tak myślę żeby pojutrze na badania iść test, estro-jeszcze coś? Czy może już tamox wrzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
rudek111
Z tym antkiem to cena ma stosunek do jakości? bo różnice mam przedstawione ogromne


mi kolezka podpowiedzial vermo i bylem zadowolony, a o reszte antkow to juz sie pytaj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2663
Witam. jak stoi wino oral La pharma? Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2663
Witam. Jak stoi wino oral La pharma? Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
sHarkYy
Jest możliwe żeby po 4 szotach propa 100mg c2d zaczęło się robić gino? Strasznie boli mnie lewy sutek i jakaś gulka mi się zrobiła. Nigdy nie mialem takich dziwnych objawów na testo i jakoś szybko by to było... Jutro wypada mi strzał i tak myślę żeby pojutrze na badania iść test, estro-jeszcze coś? Czy może już tamox wrzucić?


estro
prolka
progesteron
i porównaj z wynikami sprzed cyklu
kolejnym razem oraz o resztę rzeczy pytaj w temacie który założysz wraz z ankietą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 388 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24598
Jeszcze jedno

Jak enan z platinum labs? 300mg ampułka

Endomorfik :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
szkoda sie brudzic dawka 50mg antka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium