SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133577

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Ja bije non stop cybera i złego słowa nie powiem. Tylko ze ja mam zapas jeszcze ze starymi kapslami.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
mnie rip pobolewal.. a tak to w miare spoko.. prop tez lecial i bez sensacji, moze dluzszej igly uzywaj lub zmien miejsce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Nelsonek1987
marco30
Witam. Panowie jaki lab najpewniejszy teraz jeśli chodzi o enana bo mam dostęp do Altima, Genesis, Nexium, Genamed, Cyber, Vermodje, Shree, Alpha pharma.

Trudno sie z kolegami nizej nie zgodzic jesli chodzi o cybera ale to tylko enan wiec szkoda przeplacac,genamed,nexium altima genesis alpha jesli pewna to wszystko bedzie dzialac jak nalezy za tansze srubki niz cyber. Pozdro
"

Dokladnie jw.
Z enanow ostatnio lecial Genesis i Altima bardzo dobre.
Zreszta dobry masz wybor, mysle, ze co bys nie wybral bedziesz zadowolony.

rk24
krew krew.. leciałem 5 tyg na jednym i wszystko norma.


i co ma Ci wybic ten bold? zbadaj na zawartosc substancji, wydasz ~700-1500pln ale bedziesz mial 100% pewnosc a nie wrozenie z fusow.


DO-IT
Enan Genamed czy dose?


Genamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Popson1992
Panowie, Nowy wypust PROP Cybera Kartoniki, niebieskie zatyczki z logiem Cybera, flakony 100% ori, testował ktoś bo wbilem 3 strzaly, stany zapalne, goraczka, cisnienie wywalone oglonie musialem wrocic na Galaxy i Malaya (robilem badania test kilka krotnie przekroczony wiec siedzi to co ma siedziec) Ma ktoś takie doświadczenie, wczesniejszy Cyber wchodził mi idealnie bezbolesnie bez sajdów :(


biłeś już propa część osób tak reaguje na krótkie estry
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
Panowie Tren Ace Nexium czy Genamed ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lestat1986
rk24
krew krew.. leciałem 5 tyg na jednym i wszystko norma.


To nie jest wyznacznik tak samo jak podbita prolaktyna przy trenie czy dece. To są pośrednie wskaźniki - u jednego mogą wystąpić, u innego nie.
Na swoim przykladzie - pierwszw cykle zagęszczały mi tak krew, że był problem z pobraniem, nie trzeba było do tego bolda, a na boldzie to była tragedia, szczęście że jeszcze tu pisze Obecnie kilka lat ON i luz w tej kwestii. Znowu jesli chodzi o dece, kiedys nie miałem w ogole problemów z podbijaniem prolaktyny, nawet przy dakach rzędu 750ew dobrej deci. Teraz co rusze nandro jest tragedia w tej kwestii przy duzo nizszych dawkoaniach.
W przypadku testa sprawa jest jasna - badamy jego poziom i wszystko wiadomo. W innych przypadkach nie mozna stwerdzic zero-jednykowo - duzo erytorcytów - jest bold, nie podniosło - brak. Nie mówie, że biłeś dobrego bolda, możlie ze nie, ale na podstawie tylko tego, że normy krwi nie zostało przekroczone nie możne tego napewno stwierdzic.

Że niby teraz masz morfologię w normie? Wcześniej była kupa nawet przy teście, a teraz Ci przeszło samo? Jak to możliwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
Pany jak bold ampy genesis ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
klasa sama w sobie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2183
Panowie mam do wyboru mete razak,primus rl,bisiora lub alchemia primus i bisiora najtansze ale ktora najpewniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1275
MARCIN n2o
Ja bije non stop cybera i złego słowa nie powiem. Tylko ze ja mam zapas jeszcze ze starymi kapslami.


ze starymi tez bilem i cud miod malina!

To moj ktorys raz z kolei na kontakt z propem, wróciłem na malaya nic nei boli
ale dzisaj po treningu znowu goraczką prawdopodobnie po cyberze jeszcze mnie trzyma bo bola mnie miejsca po iniekcjach w hooj %- nigdy nie narzekałem na ten lab jak dla mnie n1 ale prop mnie torche zasmucił a zrobiłem spory zapas :(

Popson

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej