SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133743

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1275
Panowie, Nowy wypust PROP Cybera Kartoniki, niebieskie zatyczki z logiem Cybera, flakony 100% ori, testował ktoś bo wbilem 3 strzaly, stany zapalne, goraczka, cisnienie wywalone oglonie musialem wrocic na Galaxy i Malaya (robilem badania test kilka krotnie przekroczony wiec siedzi to co ma siedziec) Ma ktoś takie doświadczenie, wczesniejszy Cyber wchodził mi idealnie bezbolesnie bez sajdów :(
1

Popson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Musi być dobry cyber że, aż łzy wzruszenia zalewają mi , oczy.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
andro ,bisiora ,priumus ktora firma ma najlepsza mete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
bierz androchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 388 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24598
Enan Genamed czy dose?

Endomorfik :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
rk24
krew krew.. leciałem 5 tyg na jednym i wszystko norma.


To nie jest wyznacznik tak samo jak podbita prolaktyna przy trenie czy dece. To są pośrednie wskaźniki - u jednego mogą wystąpić, u innego nie.
Na swoim przykladzie - pierwszw cykle zagęszczały mi tak krew, że był problem z pobraniem, nie trzeba było do tego bolda, a na boldzie to była tragedia, szczęście że jeszcze tu pisze Obecnie kilka lat ON i luz w tej kwestii. Znowu jesli chodzi o dece, kiedys nie miałem w ogole problemów z podbijaniem prolaktyny, nawet przy dakach rzędu 750ew dobrej deci. Teraz co rusze nandro jest tragedia w tej kwestii przy duzo nizszych dawkoaniach.
W przypadku testa sprawa jest jasna - badamy jego poziom i wszystko wiadomo. W innych przypadkach nie mozna stwerdzic zero-jednykowo - duzo erytorcytów - jest bold, nie podniosło - brak. Nie mówie, że biłeś dobrego bolda, możlie ze nie, ale na podstawie tylko tego, że normy krwi nie zostało przekroczone nie możne tego napewno stwierdzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
DO-IT
Enan Genamed czy dose?


Ta sama półka. Śmiało bierz co tańsze.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 933
Jak tam meta z bisiory klepie czy szukac inna firme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Niezmiennie od lat klepie bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Popson1992
Panowie, Nowy wypust PROP Cybera Kartoniki, niebieskie zatyczki z logiem Cybera, flakony 100% ori, testował ktoś bo wbilem 3 strzaly, stany zapalne, goraczka, cisnienie wywalone oglonie musialem wrocic na Galaxy i Malaya (robilem badania test kilka krotnie przekroczony wiec siedzi to co ma siedziec) Ma ktoś takie doświadczenie, wczesniejszy Cyber wchodził mi idealnie bezbolesnie bez sajdów :(


Tak na prawdę to wypust może być i stary ino w kartoniki spakowali.
Wbijam ich środki od dłuższego czasu i nic mnie nie bolało. Zero problemów.
Na przestrzeni roku leciał tren A, tren E, cypio, npp, bold, master P. Nic nie bolało, zero stanów zapalnych.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej