SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133775

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
dlatego mowie wole dołożyć te kilka złoty i wziąc cos pewnego niż taniej i później rozczarować sie i wk***ić że jest cos nie tak. Ale każdy robi jak uważa. Towar można zawsze kupić nastepny itd ale czasu już nie kupisz ktory straciłeś.

Grekar: miałeś sidy na trenie Cybera ?;>
1

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Nie. Nie miałem, ewentualnie potliwość zwiększona, ale myślę, iż to mogę zwalić na warunki pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
Ja też trafiłem na butle ace i tri trena z andro na lipne rozlanie, zdarza się to niestety większości ug. A co do cybera to wczoraj tak mnie zcisnęło ace za gardło że kwadrans minął i nie chciało mnie puścić ogólnie wcale nie mam kaszlu ani duszności ale to co wczoraj się wyrabiało to ja blady..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
No własnie lipne rozlanie, a w Cyberze przynajmniej nie ma lipnych rozlań tylko jest standard.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
prz1993
Master gensis albo dose (nowe), i bold genesis - ktoś ostatnio testował?


bolda z genesisa lece juz dosyc dlugo i gwarantuje, ze jest b.db


MARCIN n2o
Jak Andro trafisz dobra partie to jest zaj**iscie i tyle. Ale raz jest tak raz tak wiec wole inwestowac w Cybera bo zawsze jest taki sam. Szkoda mi czasu i nerwów jeżeli trafia sie jakas wtopa danego ug. Takaze gadanie ze taniej itd. to wychodzi czasem 2 razy drożej


to ja nie wiem skad bierzecie towar ze trafia sie wtopa

ps. zawsze mam dobre rozlanie jesli mowa o andro a Wam w takim razie nie wiem kto rozlewa

zawsze taki sam czyli jaki ? normalny ale nie robcie cyrku ze 300 czy 400 trenu cybera week robi jakas zadziwiajaca robote robi normalnie tak jak kazdy dobry tren....no chyba ze aplikujemy go niemowlakowi




Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-06-19 20:13:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5341
Ja biję androchema cypka i jest kozak w porównaniu do bioniche.Taka ciekawostka że bioniche bilem 600mg week a andro teraz 500mg i andro kosi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
@ Lasix po prostu dobrze zawsze trafiałeś.
podj**ek andro nie ma więc po prostu musiała wyjść trefna partia parę osób się nacięło i tyle, teraz nowa partia andro już podobno dobrze czesze tak dzisiaj słyszałem więc już bez strachu

na testy andro też nie narzekam enan/cypio ładnie trzyma stężenie, nie wiem jak T-400 i mix


Zmieniony przez - Konkretny-SFD w dniu 2016-06-19 20:18:29
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja poprostu przestawie sie na chwile na bicie ED :), przeleci w końcu przez naczynko to odrazu bede wiedział czy jest tam tren, bo ostatnio nawet na royalu przestałem odczuwać sidy,prócz potliwości i krótkiego 3-4h snu. W tym momencie jakieś przeziębienie to śpie 5,6 i w dzien 2,3 . Noi Ed strzałki też inaczej się odczuwa niż e2d także zobaczymy.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
za michę się wziąć , a nie na środki narzekać
z trenów ostatnio biłem
swizzersa
cybera
nexium ( no tu trafiłem słabo )
andro
royala ( kilka strzalek dla stestowania )
jakiś bez etykiety
wszystko klepie aż miło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 2024 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22048
gienus12
ja poprostu przestawie sie na chwile na bicie ED :), przeleci w końcu przez naczynko to odrazu bede wiedział czy jest tam tren, bo ostatnio nawet na royalu przestałem odczuwać sidy,prócz potliwości i krótkiego 3-4h snu. W tym momencie jakieś przeziębienie to śpie 5,6 i w dzien 2,3 . Noi Ed strzałki też inaczej się odczuwa niż e2d także zobaczymy.

Brak Sidòw na trenie nie oznacza że tam trenu nie ma - mogłeś się przyzwyczaić. Ja nigdy nie odczułem żadnych szeroko opisywanych niewygodności a raczej z trenem już miałem styczność bo wbiłem z 10 ròżnych labòw
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej