SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134065

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
KLAJTA
Konkretny-SFD
genamed zbiera do
bre opinie testów, deca, orale nie najgorsze ale treny lipa

Bijesz coś z genameda czy info masz z zasłyszenia?
Ja aktualnie jestem na trenie e z gena i czuje sidy towarzyszące przy biciu trena
Przeszedłem z trenu a też z gena który dobrze wspominam.


potwwierdzam tren a jak i e działają bardzo dobrze. Kiedyś jedna serie trenu e mieli trefną ale wycofali całość i wymienili każdemu, sam jeszcze oddawałem dilowi i dostałem drugi rzut bardzo dobrze działający przy 500mg week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
wbijałem tylko jedną butle gena bo chwilowo brakło, labu który bije moze trafiłem na złe rozlanie, na pewno miałem ori, czasem zdarzają się gorsze rozlania niestety tak to bywa z under
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
Konkretny-SFD
WyrwiCh**
dobra - a co mi tam -- AndroChem
jaskiś czas temu pisałem ze zrobie badanie i wstawie


który batch i z jaką datą ?


potem skrobne

korek zszedl caly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Wyrwi obcinaczka wyepka ma jeden pasek za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Ja pare tygodni temu zaczalem tren a z genamedu 350 week,pierwsze podejscie i z miejsca bylo widac ze robi robote bo %bf juz dosc niski,przeszedlem na nexium i jest lepszy ale bez sciemy moge powiedziec ze genamed ace dobrze dziala,j teraz znow przejde na niego zobacze czy bedzie gorzej i ile trzeba bedzie dolozyc by nadrobic 350 nexium. Wiec ciekawe czy to kwestia partii czy dojscia. Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52782
Pytałem parę stron wcześniej ale nikt nie odpowiedział, to ponawiam pytanie - brał ktoś środki March Pharmaceuticals? w UK chwalą na siłowni, ale nie znam tych ludzi tak dobrze żeby im zaufać więc wolę zapytać już kogoś stąd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
jak najbardziej dobry wynik ja nie mialem tyle szczescia z tym co bilem ale nie bede tu sie rozpisywal..

march jak sie nie myle dobre pare lat jest na rynku, swego czasu pamietam że chwalony byl ale pozniej cos chyba ludziom przestalo sie "oplacac" sciagac to tutaj bo wiadomo w pl inne zarobki to inne priorytety jesli jest tak jak kiedys bylo to byl godny polecenia. Ogolnie w jakie srodki chcesz sie zaopatrzyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52782
Deca, na zmiane z Cooper Pharmą (o ile będe miał do niej dojście) ale to dopiero na jesień będę robił zapas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
.


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2016-06-17 13:54:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5341
Z podj**kami androchemu ktos sie spotkal?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej