SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12139265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
DOSE TREN 05.2019 jakieś opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Nowa szata ace dose 05\2019 super
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
Jaka meta na ta chwile polecacie? i jaki odblok do niej? u mnie latwo dostepny metaxen z malaya ale ziomki srednio zadowoleni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130871
w sprawach cyklu odbloku i bla bla bla zaloz temat z ankietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
na forum obecny kilka lat, ale jako duch nie ogarniam ankiet itp, za stary jestem hehe :) i kazdy taki temat jest jechany ze juz taki temat istnieje i ludzie sa odsylani tutaj, takze wole info prosto od was niz jakies ankiety
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130871
to nie moj wymysl meta dziabalem ogolnie cyber 15mg, nexium, vermo, andro i sie wszystkie sprawdzaly, dzialanie oki wiec z tych pewnie bylbys zadowolony. odblok wiadomo clomid, jaki? najlepiej apteka. co do malayta sie nie wypowiem ale sa opinie pozytywne jak i mniej.. jak o wszystkim wiadomo.. ja jadlem tylko clen i w sumie... chyba nie dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zulugulu
Jaka meta na ta chwile polecacie? i jaki odblok do niej? u mnie latwo dostepny metaxen z malaya ale ziomki srednio zadowoleni


cyber, biosira, genesis, vermodje, AP, te mogę powiedzieć że wiem na pewno że działają, Jaki odblok po mecie to tu: https://www.sfd.pl/Temat/DodajNowyTemat?id=14 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6768 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66642
ze swojej strony dodam Bioniche i Andro 15mg też meta działa jak należy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 592
Czy znana jest wam meta firmy PRIME LABS methandienone 100 tabsow 10MG? Czy to jest dobra metka czy raczej jakas z piwnicy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 592
Witam mam pytanie odnośnie metki z firmy Prime Labs Methandienone 100 tablets 10mg czy nie jest to jakis fake jakiej jakosci meta ?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium