SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133639

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Najlepeij to uderzyc w pewny lab niż probować i rozczarować sie i mieć zdziwnie ze nie działa Ale jak komuś nie zalezy na kasie a co gorsza na straconym czasie to wiadomo.

Arkus nie zdziwil bym sie jak cena jak kujawski i viale z kapslem

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
cos w tym jest skoro ludzie lgną jak muchy do.... nie bilem, chodzila kiedys opinia ze to ug stworzone przez jakies inne ug z super renomą i w sumie.. gdzies to umilklo.. ale ludzie lubią swoje gadać.. jak dobrze by policzyc to przewijaly sie tu (ponoc) ug z nowej stajni bałkana, twórcow alphy... reklama jak przy tanim gniocie ktory wchodzi do kin a ma znanego rezysera sam bym nie bral czegos co ma fifty fifty opinie. jakis powod musi byc tych negatywnych opinii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Ja nie sugerowałem, ze mam zamiar Galaxy brac, tylko sptalem o opinie zeby ktos kto bil sie wypowiedzial, bo różnie każdy o tym gada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
ostatecznie co masz do wyboru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4242
widze ze na tym forum jak napisze sie ze cos dziala to zaraz musi byc zjechane,a szczegolnie wypowiadaja sie ci co nie mieli stycznosci z tym labem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
jesli masz badania potwierdzajace ze dziala to mozesz sie podzielic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
sprawdze nexium, mam jeszcze mozliwosc Androgen Extreme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4242
GWookie
jesli masz badania potwierdzajace ze dziala to mozesz sie podzielic

ja nikogo nie bede przekonywal,wypowiedzialem sie tylko na temat tego labu,kazdy ma swoj rozum niech bierze co chce.dla mnie najwazniejsze ze u mnie chula;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U nas galaxy to syf jakich maly ... Treny wogole nie dzialaja , sprawdzilem na sobie

Jedynie co to moze testy jako tako dzialaja chociaz tez szalu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
Tren Ace Genesis z kodami jak stoi obecnie ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium