SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3813
krzykacz
dziadyga
Jakie wino tabs teraz wybrac???



Może być j/w + Platinium, BM, Alpha, Shree, Bałkan, Biosira, Bioniche, BD new, Malay, Euromed, TItan, DB Pharma np...

Nexium?

ciągła walka o mięcho;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Ehehe to juz widze mozna znalesc opinie ze omka z apteki to wyebka
I po czyms takim wlasnie widac ze pimpem nie kazdy zostac moze

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Wino tab nexium,shree, vermodje, genesis kody pewniaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Alchemia ma dobre winko inj & tbl. Mowa o Alchemia-Pharma bo jest jeszcze jedna alchemia teraz.


W temacie zdjęcia dodałem fotki Alchemii. Jak możesz to zerknij czy dobry towar :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Tak to real alchemia-pharma.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
Tadeusz195
azazelll
Tadeusz195
kamil89-k2
Siemka testowal ktos medical pharma np tescie?

Medical to kibel , jest wiele pewnych labów ,a ty ładujesz się w szambo.





Zmieniony przez - Tadeusz195 w dniu 2016-06-08 19:36:17

nie przesadzaj. Wiem że tutaj nie lubią tej firmy, ale bądź obiektywny. Bo lab jest naprawdę dobry. Testy kopią konkretnie.

Na innym forum chłopak dziś napisał że przeszedł z susty medical na omke ,która sam wyciągał z apteki i omka cienko wypadła przy suście z medical , pisał że jak przeszedł na omke , którą sam wyciągnął z apteki to zanotował natychmiastowy spadek mocy i brak pompy :)
To tam ze 350mg musi w tej suście medical siedzieć jak nic .


jezeli tak napisał to ładnie pimpuje :D nie róbmy sobie jaj już że coś jest lepszego od aptecznej omki bo to bzdura totalna

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5315
Ponawiam pytanko winstrol intrnational pharmaceuticals oddziela sie od wody , jakies opinie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41352
widze, ze zje.bom z kaefde znudzilo sie wzajemne ruchansko w dupy i tu znow atakuja ze swoim gownem pokroju medicala
fajnie sie to czyta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
myogenix
Tadeusz195
azazelll
Tadeusz195
kamil89-k2
Siemka testowal ktos medical pharma np tescie?

Medical to kibel , jest wiele pewnych labów ,a ty ładujesz się w szambo.






Zmieniony przez - Tadeusz195 w dniu 2016-06-08 19:36:17

nie przesadzaj. Wiem że tutaj nie lubią tej firmy, ale bądź obiektywny. Bo lab jest naprawdę dobry. Testy kopią konkretnie.

Na innym forum chłopak dziś napisał że przeszedł z susty medical na omke ,która sam wyciągał z apteki i omka cienko wypadła przy suście z medical , pisał że jak przeszedł na omke , którą sam wyciągnął z apteki to zanotował natychmiastowy spadek mocy i brak pompy :)
To tam ze 350mg musi w tej suście medical siedzieć jak nic .


jezeli tak napisał to ładnie pimpuje :D nie róbmy sobie jaj już że coś jest lepszego od aptecznej omki bo to bzdura totalna


Dla niektorych mocniejsze znaczy lepsze. Sam bilem apteczniaki i ug o niby takim samym stezeniu a ug moim zdaniem mialo zawyzone stezenia. Co jednak nie stawia go nawet w jednej lini z aptecznym srodkiem ktory ma certyfikowane prochy kosztujace 4x wiecej niz u chinczyka, kontrole jakosci oraz inne restrykcyjne wymagania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
SquneR
Ponawiam pytanko winstrol intrnational pharmaceuticals oddziela sie od wody , jakies opinie??


moja opinia skad ty dorwałes ip nie sadziłem ze ktos to jeszcze kupi

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej