SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133843

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
To nie temat od takich pytan. Wypelnij ankiete i zaloz swoj temat.
https://www.sfd.pl/Temat/DodajNowyTemat?id=14 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lestat1986
Warto rowniez uzywac znakow interpunkcyjnych



mam na piety czas pisze byle jak kto che zrozumie jak pisze beyle jak to wiadomo ze to ja :) foty plat wrzucone sory za syf :) lece pakowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
dugii2
CHWILKA ZARA WZUCE byc mzoe twoj kolega ma dobre nigdy nie wiadomo może ja jestem poechowcem ale to jzu swiadczy o firmie ze raz dobre raz zle jakto ze shree tera

Właśnie sobie porównałem zdjęcia i jest identyczny, więc trochę dziwne że ta sama partia a różne działanie... albo Ciebie już test nie klepie ps. Koleżka leci symbolicznie bo amp/5-6 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ch0ry
Damian2471
Co sądzicie o testosteronie enanthate Royal ? Bral ktoś ?


royal z zdrapka czy bez nie ma różnicy lipa poszukaj czegoś pewniejszego zamiast wspomagać podrabiaczy cybera



taaaa

od siebie dodam że royal ze zdrapkami działa bardzo dobrze testy i treny bez zarzutu
jak ktoś ma olej w głowie to niech kupi jeden flakon i wbije kilka lotek i zbada testa w labie koszt 20-25 zloty i ma czarno na białym
wtedy można zainwestować w większa ilość i mieć środki dużo tańsze niż pimpowane na siłę firmy
mnie to mega cieszy bo robi się konkurencja na rynku i ceny spadają i pisanie że g****, nic nie da
teraz ludzie przejrzeli na oczy i robią badania
tak wiec nie wiem po co przepłacać jak można mieć coś taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
to jest Twoje zdanie mi nie narzucaj Twojego zdania, bo ja mam swoje i go nie zmienie

jeszcze napisz ze frajerskie zachowanie royala podrabiając cybera to też świdczy o nich cudownie, żeby royal działał prawidłowo od początku to by nie mieli czasu na bawienie sie w podrabianie Cybera
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3223
Witam
Panowie co powiecie na Primus Ray, bił ktoś, jak działa ? Głównie celuje w tren teście i mastera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
Nowość podobny do altima,alpha ceny dosyć wysokie ma ale ponoć dobry lab jak na chwile obecną .

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
damian3203
Witam
Panowie co powiecie na Primus Ray, bił ktoś, jak działa ? Głównie celuje w tren teście i mastera



Słyszałem dobre słowa o tym labie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
za kilak tygodni dam znać co do Primusa jeżeli w środku postarali sie co do zawartosci tak jak do wygladu to kozak będzie
kwestia 2 tyg i bede mial opinie na temat trenu ace i cypio.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Bardzo ladnie sie primus prezentuje, oby dzialanie szlo w parze z wygladem :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej