SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133632

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
bury 14/88

z androchemu masz testo base
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Wino w tabl z DB PHARMA ktos bral? Biore pierwszy raz wino, 4-5 tydz lecialem juz po 50mg ed i zero efektow, sila tez praktycznie w miejscu stoi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 366 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14428
Jakie brał ktoś ostatnio jakie opinie o Malay Tiger- TESTO MIX 2 - 250 (pro+npp+meta) , mix testo T-400 ,Antek i samo npp dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
stampi
Hej jaki teraz tren jest pewny mam dostęp do genamed i nexium


ganamed nie bierz pod uwage nawet;D nexium ewentualnie ale zanizone i tak sporo
1

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
stampi
To jaki inny jest twoim zdaniem dobry?


Cyber jest chwalony ale sam nie wbijałem, x czasu temu miałem Dose i byłem zadowolony ale pozniej miałem kolejne partie z Dose i juz średniawka...niedługo przejde z ciekawości na genesisa to dam znać

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
W jaki master celować bm.nexium.dose czy może jeszcze jakiś inny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
myogenix
stampi
Hej jaki teraz tren jest pewny mam dostęp do genamed i nexium


ganamed nie bierz pod uwage nawet;D nexium ewentualnie ale zanizone i tak sporo

Nie moge sie zgodzic ze zlą opinią o genamedzie,to moj pierwszy kontakt z trenem i widze jak zmienia sie sylwetka przy 100eod,nie mam porownania z innym,za pare dni przejde na nexium i cos wiecej powiem po 2tyg. Ale obecnie na pewno tam jest tren,regeneracja w gore,zdenerwowanie mimo kontroli estro i reszty jest wyzsze,sylwetka sie suszy i ubija a master z nexium juz od 4 tyg szedl i widze co sie zmienilo po dolozeniu trenu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1018
witam ktos szamal GENETIC LAB ANAVAR ? jest tam w ogole OX?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
Panowie clomid egis czy anfarm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U nas w aptekach jest Clostilbegyt egis
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej