SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133411

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ari, ale do pytań w takim stylu ( bez dawkowania) jest ten temat. https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359-s378.html#post9 a tyś kobietą jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 542
w co sie warto zaopatrzyć na redukcji mysle ze cos z efedryna by sie przydalo ale czy to wciaz te same spalacze co kiedys? ( Mam na myśli HELLFIRE i T5 ZION LABS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
mrWodoo
ari.

propik z androchem [flakon 10ml, 10x100mg] - dobry?

Andrchem ma jak na razie wszystko dobre

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
barsoNify
w co sie warto zaopatrzyć na redukcji mysle ze cos z efedryna by sie przydalo ale czy to wciaz te same spalacze co kiedys? ( Mam na myśli HELLFIRE i T5 ZION LABS


T5 to juz nie to samo dziala jak jakis drag, zejscie ostre, rozkojazenie zamiast skupienie efki tam nie ma bynajmniej w tym co ja mialem.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
barsoNify
w co sie warto zaopatrzyć na redukcji mysle ze cos z efedryna by sie przydalo ale czy to wciaz te same spalacze co kiedys? ( Mam na myśli HELLFIRE i T5 ZION LABS


Hellfire podobnie j/w, to już nie jest ten sam produkt (skład) tyle, że w przypadku Hellfire działa byle jak (poprzednik - sprzed 2 lat - kosa okrutna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44917
ktora meta inj Panowie?andro-royal-genesis amp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Siemka jak prop i master medical pharma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
niedzwiedzio
ktora meta inj Panowie?andro-royal-genesis amp.


Andro i royala biją u mnie i chwalą sobie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40033
jak winko genesis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Witaam, mam pytanie odnośnie kilku firm ale chodzi mi tylko o takie środki jak tren i master, mam dostęp do takch firm jak: genamed, galaxy, pro pharma oraz androgen, jak myślicie co z tego będzie najpewniejsze ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej