SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133345

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
tak twierdzi kucharz który gotuje
to wierzę jemu na słowo
ja się nie znam na produkcji
choć inny kucharz twierdzi że nie da się zrobić trenu a 100mg/ml max 80 a cypio max 230/ml bo się niby krystalizuje
a ze laby coś wydały to ja się tym kolego nie sugeruję bo były laby co puszczały środki w stężeniach 400-500 mg (niby)i nie mówie tutaj o mixach
jak by było tak łatwo zrobić duże stężenia w małej ilości oleju bezbolesny to pewnie by robili , a tak dla przykładu apteczny test 800 mg nebido jest w 4 ml zrobiony o czymś to świadczy .
tak więc bez spiny
z sibu dalej twierdze swoje bo mówią że dalej nie idzie kupic prochu.
choć zamówiłem dwa op na próbę tak chwalonej niby teraz jednej firmy z sibu ( może odwołam swoje słowa)
i kolejna sprawa moderator to nie wyrocznia ale też człowiek , który jak wy wbija to co dostanie
trochę środków hm też wbiłem
jeśli chodzi o bolesność , to już dopięcie sprawy przez kucharza co pokazuje życie i rynek i dobrze o tym wiesz
jedne środki urywają dupę inne wchodzą gładko
choć po omie aptecznej zawsze odczuwam miejsce iniekcji 2-3 dni dla przykładu
kolejna sprawa to tolerancja organizmu lata wstecz np. bioniche ja nie mogłem usiąść po nim , a koleżka wbijał i nic
oddałem mu swój flakon po 3 iniekcjach , bo myślałem trafiłem inny -lecz to samo wbił do końca i mega zadowolony
( aby nie było że jadę po jakies firme bioniche się poprawiło i jest bezbolesne )




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-05-21 05:18:11

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-05-21 05:22:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3195
Panowie chrupie ktoś sibu z altimy działa to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
Alpinostyczne24
Panowie chrupie ktoś sibu z altimy działa to?

Możesz śmiało inwestować , działa b.dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3195
deka , cypio , enan z androchem działanie tez wzorowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41352
sibutramina stala sie nielegalna w chinach, wiec jej nie ma.
a p******enie, ze ktos ma to szukanie frajerow.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
T3 z Titana spoko ?? Lub jakieś inne polecacie ? Clen Fox, DB, Balkan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
ted15
T3 z Titana spoko ?? Lub jakieś inne polecacie ? Clen Fox, DB, Balkan ?

T3 to szukaj raczej aptecznego, np. Novothyral z Polskiej apteki , unipharm lub tiromel .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
highpriest
sibutramina stala sie nielegalna w chinach, wiec jej nie ma.
a p******enie, ze ktos ma to szukanie frajerow.

A to nie wiedziałem że świat się kończy na Chinach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3195
ted15
T3 z Titana spoko ?? Lub jakieś inne polecacie ? Clen Fox, DB, Balkan ?

clen DB chupalem osobiscie działanie bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
lodzianin1
tak twierdzi kucharz który gotuje
to wierzę jemu na słowo
ja się nie znam na produkcji
choć inny kucharz twierdzi że nie da się zrobić trenu a 100mg/ml max 80 a cypio max 230/ml bo się niby krystalizuje
a ze laby coś wydały to ja się tym kolego nie sugeruję bo były laby co puszczały środki w stężeniach 400-500 mg (niby)i nie mówie tutaj o mixach
jak by było tak łatwo zrobić duże stężenia w małej ilości oleju bezbolesny to pewnie by robili , a tak dla przykładu apteczny test 800 mg nebido jest w 4 ml zrobiony o czymś to świadczy .
tak więc bez spiny
z sibu dalej twierdze swoje bo mówią że dalej nie idzie kupic prochu.
choć zamówiłem dwa op na próbę tak chwalonej niby teraz jednej firmy z sibu ( może odwołam swoje słowa)
i kolejna sprawa moderator to nie wyrocznia ale też człowiek , który jak wy wbija to co dostanie
trochę środków hm też wbiłem
jeśli chodzi o bolesność , to już dopięcie sprawy przez kucharza co pokazuje życie i rynek i dobrze o tym wiesz
jedne środki urywają dupę inne wchodzą gładko
choć po omie aptecznej zawsze odczuwam miejsce iniekcji 2-3 dni dla przykładu
kolejna sprawa to tolerancja organizmu lata wstecz np. bioniche ja nie mogłem usiąść po nim , a koleżka wbijał i nic
oddałem mu swój flakon po 3 iniekcjach , bo myślałem trafiłem inny -lecz to samo wbił do końca i mega zadowolony
( aby nie było że jadę po jakies firme bioniche się poprawiło i jest bezbolesne )





Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-05-21 05:18:11

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-05-21 05:22:19


tren 100/ml zrobisz, tren generalnie jest specyficznym srodkiem i równie dobrze może boleć przy 80/ml jak i przy 100/ml. Co do cypio to się zgadza że przy 250/ml będzie się bardzo często krystalizował. Takie juz specyfika cypionatów generalnie. Tak samo jest z boldem cypem gdzie 200/ml jest ok i bezbolesny. Natomiast 250/ml już co 2 flacha krystalizacja i ból cholerny. Chiniole mają jakiś środek (zapomniałem nazwy) co dodają np. do propa 150/ml zeby właśnie nie bolała. Tak czy inasczej wydaje mi się bez sensu zawyżać nie wiadomo jak stęzenia i ryzykować bólu gorączki itd. Generalnie w te cuda mixy gdzie mają po 400/ml oczywiście nie ma co wierzyć.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej