SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
luk321
Jaki anapolon alpha,primus ray,malay tiger,biosira,vermodje,shree


poszukalbym tego nowego genesisa jak masz mozliwosc...ap, biosira, shree, malay to dno w porownaniu do prawdziwego oxymetholonu


MarcelQ
Ja w boldki tez nie wierze, ale przykladowo moge powiedziec ze nawet 300mg anapolanu dziala na mnie jak 20mg mety
Mamt akich ludzi co lubia bolda stosowali dose i byl ok. Jak ktos ma dostep do weta to tez moglby sprobowac.



Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2016-05-17 10:15:21



zawsze jak bilem bolda to praktycznie go nie czulem nawet veta, ktorego mialem z A.Pld i tez ladowalem nieduzo bo 450 week..dopiero gdy zaczalem ladowac znacznie wiecej czyli 1g zaczalem odczuwac dzialanie tego srodka

antki bralem rozne i 98% to gowno jakich malo...100 mg ori turka robilo lepiej niz 250 ug. cudow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Lasix
luk321
Jaki anapolon alpha,primus ray,malay tiger,biosira,vermodje,shree


poszukalbym tego nowego genesisa jak masz mozliwosc...ap, biosira, shree, malay to dno w porownaniu do prawdziwego oxymetholonu


MarcelQ
Ja w boldki tez nie wierze, ale przykladowo moge powiedziec ze nawet 300mg anapolanu dziala na mnie jak 20mg mety
Mamt akich ludzi co lubia bolda stosowali dose i byl ok. Jak ktos ma dostep do weta to tez moglby sprobowac.




Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2016-05-17 10:15:21



zawsze jak bilem bolda to praktycznie go nie czulem nawet veta, ktorego mialem z A.Pld i tez ladowalem nieduzo bo 450 week..dopiero gdy zaczalem ladowac znacznie wiecej czyli 1g zaczalem odczuwac dzialanie tego srodka

antki bralem rozne i 98% to gowno jakich malo...100 mg ori turka robilo lepiej niz 250 ug. cudow


pierwszy kontakt mój z antkiem duuzo lat wstecz ori turek to na 50 robiło się mase , nikt nie myślał wtedy o 100 mg bo taka była opinia że 50 mg to już jest hardkor
teraz niestety orale nie dla mnie , a były piękne czasy stary ec i winko 30 mg dziennie i było kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 108 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 178
Witam bije teraz susta titana i jest taki myk że już po 2 dniach ją czuję. Tak ma działać te krótkie estry co w nim są robią tą robotę czy może być sam prop w tym susta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
test działa od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
Testosteron mix 300 Galaxy Lab jakie opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
tam wyzej ponioslo mnie bo wlasnie kolega mnie uswiadomil ze genesis jeszcze nie ma antka ...szedlem tropem mety ze skoro lux to antek pewnie tez


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-05-17 12:35:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
luk321
Jaki anapolon alpha,primus ray,malay tiger,biosira,vermodje,shree



Masz dobry wybór, kieruj się co najwyżej ceną i stężeniami bo wszystkie laby są dobre.


Baggi7
Słyszał ktoś o pharm chemical? Jak enan z tej firmy?


Który, ten pl??


Verrum
Z jakiej firmy brać propa i npp, bo meta to wcześniej widziałem że wszyscy polecają vermodie ;)


Np Platinium, B.M., Alpha, Shree, Bioniche, Malay, Bałkan, BD new.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93341
Grecki tesć depo Norma w ampułkach - pewny towar, wbijać?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Mellopl
Grecki tesć depo Norma w ampułkach - pewny towar, wbijać?



Jeśli trafisz ori to oczywiście. Ja kiedyś trafiłem wałek słabo działający i było to z 10lat temu.

Miej na uwadze również fakt, iż Norma zmieniła swoje logo jak i delikatnie design saa. Więc towar ze starym logo na pewno bym nie ruszył a czy trafisz na nowy to bardzo wątpliwa sprawa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
luk321
Jaki anapolon alpha,primus ray,malay tiger,biosira,vermodje,shree


biosire jadlem i kozak byl.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium