SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133350

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52782
potwierdzam z NPP Genamedu, według mnie to najlepszy środek z całego labu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Tyrolex22
A moze orale I tren enan z genamed lepszy ?


Zdecydowanie bedzie bardzo dobrym wyborem. Lab trzyma fason od dobrych kilku lat na rynku.

kamil89-k2
Siemka testuje ktos z was npp?? Jesli tak to jakie polecacie?


Ostatnie jakie bilem to bylo Nexiuma i Genesisa (z kodami), z obu bylem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Potwierdzam npp grnamedu ok

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
kamil89-k2
Siemka testuje ktos z was npp?? Jesli tak to jakie polecacie?


Kończę właśnie genesisa w amp z kodami i działanie bdb

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 743
Witam, przeglądając tematy (zdj doping)znalazłem testa którego wlasnie bije( nexium super test 250) i moje pytanie brzmi czemu na jednym zd jest lekko żółty a na drugim przezroczysty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Kolor i gęstość soku o niczym nie świadczy. Spotykane w labach od przeźroczystego/słomkowego po ciemne a nawet bardzo. Z gęstością tak samo od wody po gęsty olej że ciężko naciągnąć.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1683
Jak prop z "Galeniki"???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5111
duzo fejkow Cybera lata w Pl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dokładną liczbę podać trzeba? Jak tak to nie wiem kapsle zmieniła podróbka,ale cyber ludzie dali kartoniki w ori,ale na pewno są jeszcze gdzieś flakony bez kartonikow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Sam producent Cybera ma jeszcze zapasy "starej" wersji, której przecież nie wyrzuci. Dlatego jakiś czas jeszcze będą latały obie wersje.
No ale różnice między ori a fejkami są tak znaczące, że tylko totalny jeleń się nie połapie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej