SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133402

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
koko810
daj sobie spokoj z royalem gorszego wyrobu to chyba nie ma tym samym wspomagasz podj**kowiczow cybera


jak ze zdrapkami to działa
a kolega się myli ci co podrabiali cybera podrabiali też royala i kilka innych firm
lecz fabryka została zlikwidowana, był filmik na necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
androchem bez zarzutu działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
lodzianin1
koko810
daj sobie spokoj z royalem gorszego wyrobu to chyba nie ma tym samym wspomagasz podj**kowiczow cybera


jak ze zdrapkami to działa
a kolega się myli ci co podrabiali cybera podrabiali też royala i kilka innych firm
lecz fabryka została zlikwidowana, był filmik na necie


dobry kit. Piszesz to z premedytacja czy nieumyslnie sam zostales wprowadzony w blad? z zdrapka czy bez zdrapki to jeden i ten sam royal i to oni podrabiaja cybera. zdrapki nie poprawia dzialania dziala tak samo chuyowo jak wczesniej bez kartonikow wiem bo jedli to u mnie. z jednego gara tlukli i tluka nadal royala nordica fejki cybera


Zmieniony przez - koko810 w dniu 2016-04-30 11:24:11
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7992
Czy ktos ma jakas opinie o Gen-shi Labs i Singani Pharma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
koko810
lodzianin1
koko810
daj sobie spokoj z royalem gorszego wyrobu to chyba nie ma tym samym wspomagasz podj**kowiczow cybera


jak ze zdrapkami to działa
a kolega się myli ci co podrabiali cybera podrabiali też royala i kilka innych firm
lecz fabryka została zlikwidowana, był filmik na necie


dobry kit. Piszesz to z premedytacja czy nieumyslnie sam zostales wprowadzony w blad? z zdrapka czy bez zdrapki to jeden i ten sam royal i to oni podrabiaja cybera. zdrapki nie poprawia dzialania dziala tak samo chuyowo jak wczesniej bez kartonikow wiem bo jedli to u mnie. z jednego gara tlukli i tluka nadal royala nordica fejki cybera



Zmieniony przez - koko810 w dniu 2016-04-30 11:24:11


Może ty jesteś bardziej zorientowany nie wiem.u mnie testy biją i działają. Dwie osoby z forum odpalaja trena to napiszą czy działa. A opinie z neta zlewam. Mnie interesują tylko opinie z reala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
A jak pany z nową metka Phoenix niby canada bialopomaranczowe pudełko i blistry po 10tabs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
co myslicie o trenie z genamedu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
Tomek82_Wwa
Czy ktos ma jakas opinie o Gen-shi Labs i Singani Pharma?

W PL Gen shi wiekszośc podj**ki,a ori są drogie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
BombelWks
co myslicie o trenie z genamedu ?


Jesli org (wysokie/podlozne viale + holo) to bedziesz zadowolony z aceta i e rowniez. Foto org - https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s730.html
Jesli flakony jak w Atom Lab, Royalu czy fejkach Dose, Cybera to masz 100% fejka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
Louie333
Jakie opinie o Black Panther? Chlopak od ktorego zawsze byl prima sort podeslal mi cos takiego. Mam dece, enana I suste. Ktos poleca, odradza?



Ponawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej