SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tjjoker
Panowie test prop z genesis czy royal który jest mi całkowicie obcy?


Royala w kosz, z kodami czy bez to nic nie warte.

Tadeusz195
Aras84
Marcino24
Jak na dzień dzisiejszy Vermodje? Testy C i E mogą być?


Zmieniony przez - Marcino24 w dniu 2016-04-28 22:47:25


Oryginal ampy i blistry towar pierwsza klasa.

Blackers
Panowie metka z czego teraz mam do wyboru :Domestic-Lab, Ato m Labs 100%, Nexium


Cala trojce masz podj**e. Te same lapy robia Domestica, Atoma, Sciteca, Medical, fejki Dose, fejk PMP, fejk Razaka, fejki Genameda i fejki orali Nexiuma.
To o czym pisze Kulmas nie sposob sie nie zgodzic.

To już teraz wiem dlaczego koleś ma w ofercie tylko orale Nexium,
a jak spytałem o soki Nexium to napisał że będzie miał za 2 tygodnie. Więc można przypuszczać że niedługo zacznie latać cały asortyment podrobionych środków z Nexium.


Dokladnie tak jak piszesz, zerknij na strone www Nexiuma tam jest info sprzedawcach oferujacych fejki Nexiuma. Za okolo 2-3 tygodnie z tego co wiem beda kody na opakowaniach do weryfikacji na stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
champion244
Euz
Silent12
niech sie ktoś wypowie na temat anapolonu jakich firm warto brac zeby j**ło dobrze dzieki !

British Dispensary, Abdi Ibrahim, IH


anapolon alhavi



W ostatnim czasie antka co brałem - shee, alpha, bałkan, bd new, androlic, ih, turas.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
żeleś
Krzyku kiedy ostatnio jadłeś oxe biosiry? Ja odpaliłem równolegle z kumplem z dwóch różnych źródeł i przy 50 mg ed lipa niestety



Leć od końca wszystko jest co brałem z Biosira:

https://www.sfd.pl/Biosira_Ltd_Indie_tbl_&_inj__opinie_temat_zbiorczy_-t908549-s132.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
co do antka vermodje dziala dobrze, genamed tez.
wino oral vermodje tez dobre. nexium org tez bedzie dzialal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
Aras84
tjjoker
Panowie test prop z genesis czy royal który jest mi całkowicie obcy?


Royala w kosz, z kodami czy bez to nic nie warte.

Tadeusz195
Aras84
Marcino24
Jak na dzień dzisiejszy Vermodje? Testy C i E mogą być?



Zmieniony przez - Marcino24 w dniu 2016-04-28 22:47:25


Oryginal ampy i blistry towar pierwsza klasa.

Blackers
Panowie metka z czego teraz mam do wyboru :Domestic-Lab, Ato m Labs 100%, Nexium


Cala trojce masz podj**e. Te same lapy robia Domestica, Atoma, Sciteca, Medical, fejki Dose, fejk PMP, fejk Razaka, fejki Genameda i fejki orali Nexiuma.
To o czym pisze Kulmas nie sposob sie nie zgodzic.

To już teraz wiem dlaczego koleś ma w ofercie tylko orale Nexium,
a jak spytałem o soki Nexium to napisał że będzie miał za 2 tygodnie. Więc można przypuszczać że niedługo zacznie latać cały asortyment podrobionych środków z Nexium.


Dokladnie tak jak piszesz, zerknij na strone www Nexiuma tam jest info sprzedawcach oferujacych fejki Nexiuma. Za okolo 2-3 tygodnie z tego co wiem beda kody na opakowaniach do weryfikacji na stronie.


ze zdrapkami działa bez zarzutu royal akurat
wcześniejszy podrabiany był kiszka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
wsl_...
co do antka vermodje dziala dobrze, genamed tez.
wino oral vermodje tez dobre. nexium org tez bedzie dzialal


orale z vermo wszędzie chwalone

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Aras84
tjjoker
Panowie test prop z genesis czy royal który jest mi całkowicie obcy?


Royala w kosz, z kodami czy bez to nic nie warte.

Tadeusz195
Aras84
Marcino24
Jak na dzień dzisiejszy Vermodje? Testy C i E mogą być?




Zmieniony przez - Marcino24 w dniu 2016-04-28 22:47:25


Oryginal ampy i blistry towar pierwsza klasa.

Blackers
Panowie metka z czego teraz mam do wyboru :Domestic-Lab, Ato m Labs 100%, Nexium


Cala trojce masz podj**e. Te same lapy robia Domestica, Atoma, Sciteca, Medical, fejki Dose, fejk PMP, fejk Razaka, fejki Genameda i fejki orali Nexiuma.
To o czym pisze Kulmas nie sposob sie nie zgodzic.

To już teraz wiem dlaczego koleś ma w ofercie tylko orale Nexium,
a jak spytałem o soki Nexium to napisał że będzie miał za 2 tygodnie. Więc można przypuszczać że niedługo zacznie latać cały asortyment podrobionych środków z Nexium.


Dokladnie tak jak piszesz, zerknij na strone www Nexiuma tam jest info sprzedawcach oferujacych fejki Nexiuma. Za okolo 2-3 tygodnie z tego co wiem beda kody na opakowaniach do weryfikacji na stronie.


ze zdrapkami działa bez zarzutu royal akurat
wcześniejszy podrabiany był kiszka


Royal takie podstawy jak testy, metka, winko działa bankowo bo znam kilka osób co zajadają to aktualnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 92 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5278
Teren Ace - Nexium , medical Pharma , Genesis . W który celować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
lucn
Teren Ace - Nexium , medical Pharma , Genesis . W który celować ?

nexium jak ori ( bo podobno wałki latają już)
Genesis w 1 ze zdrapkami
medicala u mnie nie wbijają to nie wiem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 381 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47758
lucn
Teren Ace - Nexium , medical Pharma , Genesis . W który celować ?


Ja bym probował medical Pharma za szybko zeby latały tego wałki ładnie to wykonane i napewno siedzi tam co ma siedziec

Je..baĆ k***y w przepocontch majtacH!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium