SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Giniasss
a metka titan lub genesis czy euro pharmacies albo alchemia????? która najpewniejsza??



Titan i Alchemia - jeśli Alchemia-Pharma oczywiście.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Giniasss
a metka titan lub genesis czy euro pharmacies albo alchemia????? która najpewniejsza??


Genesis w czerwonych blistrach dziala bardzo dobrze, jesli do takiego masz dostep to smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
meta jako podkład u mnie ale zastanawiałem sie nad genesisem byl jeszcze balkan ale nie wierze w niego

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Bałkan git, nigdy się na nim nie zawiodłem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bałkana wciągnąłem 200tabsów na początku roku i działanie książkowe, więc śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Giniasss
meta jako podkład u mnie ale zastanawiałem sie nad genesisem byl jeszcze balkan ale nie wierze w niego



Jak genesis w sloiczku to bierz balkana, jak genesis czerwony bliterek to celuj w niego, dobra, pewna pozycja na ta chwile na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Co myślicie o oxie z biosiry czy to wogole oxa?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Czy tren z titana jest dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
polish hammer
Co myślicie o oxie z biosiry czy to wogole oxa?



Brałem tą oxe 6tbl 10tyg. Robiła robotę. Z oral'saa Biosira brałem też turke i halo, trafione produkty. Z widzenia i ze słyszenia wiem, że dalej wysoka forma produktów Biosira.


polish hammer
Czy tren z titana jest dobry?



Tak, wszystkie treny by Titan hulają dobrze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
Jak tren z Royala?

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej