SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133735

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
nie wiem jakie kolega ma doswiadczenie z trenami do tej pory ale dla swiezaka 75mge3d w zupelnosci styka, zastanawiam sie jednoczesnie co musi siedziec w innych"labach" skoro czuc cos dopiero przy 100mg ed...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Lasix
ziki2000
BM to ost znajomy sie chwalił jaki to prop super bo 6 vial po 2ml...a jak zaczął wbijac to wyszło że każdy vial ma po 1,7 no chyba że tutaj też maszyna zle skalibrowana w co wątpie...


B.M ktore lata u nas to nie jest ten sam sprzet ktory jest od lat na rynku...


Lasiź wiem.,..pisałem o tym już jakiś czas temu...zreszta jak nie jeden under z obecnych który lansuje się na egzotykę

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
ziki2000
Lasix
ziki2000
BM to ost znajomy sie chwalił jaki to prop super bo 6 vial po 2ml...a jak zaczął wbijac to wyszło że każdy vial ma po 1,7 no chyba że tutaj też maszyna zle skalibrowana w co wątpie...


B.M ktore lata u nas to nie jest ten sam sprzet ktory jest od lat na rynku...


Lasix wiem.,..pisałem o tym już jakiś czas temu...zreszta jak nie jeden under z obecnych który lansuje się na egzotykę
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Ffiinns
Mocny275
Ffiinns
Jakieś aktualne opinie o testosteron depo z Galenika? Bił ktos lub ktoś ze znajomych?


szukaj coś innego, najgorszy enan chyba z amp 1ml jaki istnieje.


Mam właśnie ampułki z niebieskim nadrukiem. Mówisz odpuścić?


Wbił bym troche z 2 tyg i zrobił badanie i miał byś czarno na białym co tam wpompowali w te szkło.
1

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7269
Witam.Mam pytanie czy warto zakupić suste i dece z bioniche?Niby tam jest 300mg :) Testował ktoś ten lab? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7269
A i tak jeszcze który lab ma najmniej podróbek?U mnie lata lewy nexium za grosze i PMP:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Może już się przewinęło ale trafiłem na to dzisiaj. Stronka z testami niektórych środków/Labów Lab test



Zmieniony przez - kux w dniu 2016-04-16 17:48:00

Zmieniony przez - kux w dniu 2016-04-16 17:48:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7269
Niestety nie ma ... szukałem Ale dziękuje za podpowiedź fajna stronka ;) Alpha pharma jakie wyniki :)


Zmieniony przez - wierzytelny w dniu 2016-04-16 17:53:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
A wychwalane SHREE wszystko kicha zaniżone, najlepiej wypada Pharmacom wszystko ponad norme.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2787
Witam. Jak z działaniem deki Genesis 250mg/ml amp z kodami. Czy lepiej coś innego? Pozdr.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej