SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12162699

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
myogenix
firmy maja to do siebie ze jednego razu :) na poczatku robia cos dobrze a potem robia na szybko i ilosc juz nie jakosc np platinium 1 seria mety czy tury ,wina byla super a nastepne to juz jest kaszana total ,shree i alpha tak samo kiedys bylo ok teraz w srodku kujawski zero efektow
nexium i genamed wg mnie dziala jak powinno ale po zastrzykach czuje sie bol wiec tez cos tu jest nie tak:) od dzis cyber bede sprawdzał

to mnie teraz zadziwiles bo celowalem akurat w metke od shree albo alphy

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170723
I celuj dalej, bilem kiedyś kilka środków z ap teraz enana i nigdy nie było lipy, shree tylko cypio i dece bilem ale też było konkret


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2016-04-10 15:37:50

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31321
U mnie AP czy Shree cały czas opinie dobre zbierają zarówno - orale jak i iniekcje . Co do Platinium to dziwna sprawa bo chyba niedawno się to jakoś zaczęło pojawiać - przynajmniej u mnie a już by było słabe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja też na shree i alphy nie narzekałem choć np tren schree był nieopłacalny, w stosunku do andro czy dosse ,apexu nowego genesisa czasami partie testa alphy czy shree jakby były nieco słabsze, pewnie zależy jaka partia idzie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Co sadzicie o firmie royal-pharma godna polecenia rzeczy czy lipa?stosowaliscie?czy kody to sciema?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31321
Jest ktoś kto naciął się na Platinium oprócz Myogenixa? Pytam bo chciałem oprócz testa coś tam sobie odłożyć na potem a tu taka opinia...


Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2016-04-10 16:08:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
wnc1964
Ja też na shree i alphy nie narzekałem choć np tren schree był nieopłacalny, w stosunku do andro czy dosse ,apexu nowego genesisa czasami partie testa alphy czy shree jakby były nieco słabsze, pewnie zależy jaka partia idzie.



Miałem w zamiarze dać tren ace tzn dla testu do cybera porównać. ale jednak niebed ejak tak

Ja łykalem mete ze shree hmm z 2 lata temu i dla mnie lipa byla totalna. a dawalem juz na prawde duze dawki po prostu nie działało

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 156
dziwne to. Substancja czynna niby taka sama wiec (teoretycznie) kazda meta powinna robic tak samo. roznice zapewne wynikaja z jakosci komponentow i technologii linii produkcyjnych. zapewne przechowywanie tez robi swoje.. no i podroby.... bo ciezko uwierzyc ze po mecie od jednego producenta puchniesz a po innej nic. i nie jest to kwestia wylacznie retencji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29327 Napisanych postów 62807 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902040
w niewielkiej ilosci metek jest meta. w swietnej wiekszosci jest metyltest i masz odpowiedz na swoje watpliwosci. kto sie nie zna jest zadowolony bo na metyltescie lepiej sila idzie i masa tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
ja najmilej wspominam metki Malaya i Balkana ale nie wiem jak teraz stoją ich orale bo brane były przeze mnie dawno temu. Alpha i Shree też miało kozacki D-Bol, Genamed też niczego sobie. Ostatnio brałem tylko Androchem i szczerze, jak wszystkie środki Andro dla mnie BDB i nie zamieniłbym ich na inne tak Meta przeciętniak.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium