SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163928

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
kulmasBAN
zycie Ci niemile%)


to juz pewnie nie znajde

kolega sie nacial bo nawet poziomu gh nie podnioslo...taki chinski biznes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61944
adres ma
niech pisze do hong konga o zwrot gotowki
podobno kazdy chinczyk twierdzi, ze jak cos nie bedzie dzialalo zwroci pieniazki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Blackers
Panowie jakie npp na obecną chwile?


z czego możesz wybierać ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2788
Jak stoi aktualnie cypio Shree?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
Ponawiam pytanie bo już na odległej stronie. Wino ep w tabsach warte coś? Nie wiem czy brać i czekać na dostawę pewniaka czy nie brać wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
szatan8082
Jak stoi aktualnie cypio Shree?


Ja nie narzekałem na testy Shree.


Olii
Ponawiam pytanie bo już na odległej stronie. Wino ep w tabsach warte coś? Nie wiem czy brać i czekać na dostawę pewniaka czy nie brać wcale


Co to ep..?


Blackers
Panowie jakie npp na obecną chwile?


Platinium Labs, Bioniche np...
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
Euro pharmaceuticals. Google za dużo mi nie powiedziało niestety, nie znalazłem info. Mam to w cenie genamedu, no i trochę mnie ciśnie na wino, bo siła juz leci w dół konkret, a chciałbym zachować jej trochę, dodatkowo na winie mam dobre samopoczucie, no i uważam, że poziom bf jest już odpowiedni na dorzucenie winka. To jak krzykacz, wiesz coś może na ten temat? Ew coś sprawdzonego byś podklepal, to poszukam, niby wina nie waluja, ale różnie bywa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Platinium Labs, B.M., Biosira, Bałkan, Shree, Alpha, Malay, Tajskie produkty np...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 613
Witam Atom Labs testosteron enanthate warto bić może ktoś się wypowiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
nie warto

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium