SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133812

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
Mozecie sie wypowiedziec na temat srodkow z genesisa w amp i tab blistry z kodami? konkretnie chodzi mi o propa, enan, cypio, npp,dd, bold, meta, wino, oxa, treny. dobrze kręcą czy lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 92 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5604
Mój ziom z siłki jest w 4 tygodniu Enana z Genesis. Klepie aż miło. Widać już poprawę siły i wytrzymałości, a to dopiero się wkręciło. Zaczęty cykl to Enan solo 16tyg 250mg E3D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
wsl_...
Mozecie sie wypowiedziec na temat srodkow z genesisa w amp i tab blistry z kodami? konkretnie chodzi mi o propa, enan, cypio, npp,dd, bold, meta, wino, oxa, treny. dobrze kręcą czy lipa
wystarczy troche wysilku i cofniecia w temacie bo bylo tego duzo na temat genesisa bd srodki non stop sie ten temat przewija.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Szczególnie bold
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
wszystko z tych co wymienilem bedzie smigac myslisz? Co z ty boldem grekar9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
grekar to pimper androchema ktorego pewnie nawet nie wbijal wiec nie bierz jego opinii pod uwage. Flex1976 pisal kilkukrotnie akurat na temat bolda tej firmy i chwalil, wiec a zdrowy rozum pomysl ile jest warta opinia nowicjusza w swiecie kulturystyi i dopingu od goscia ktory zjadl na tym zeby.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 86
Sima, enan i bold co lepiej Malay, Alpha czy Galaxy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170443
Aktualnie lecę dece genesisa i jest konkret, dece andro też bilem i ten sam poziom, to tak na gorącą info z własnego dupska z ostatnich miesięcy

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1065
lodzianin1
Bilem jakis czas wstecz cypio i bylo ok. Jak sie nie poprawi zmiana firmy

załatwiłem sprawe bolacej dupy oraz stanu podgoreczkowego)
zamiast 600mg e5d bije 300mg e3d
dzisiaj poszedl strzal i jest spuer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
zbuk82
lodzianin1
Bilem jakis czas wstecz cypio i bylo ok. Jak sie nie poprawi zmiana firmy

załatwiłem sprawe bolacej dupy oraz stanu podgoreczkowego)
zamiast 600mg e5d bije 300mg e3d
dzisiaj poszedl strzal i jest spuer


szybciej stawiam że organizm przywyknął , a nie od zmniejszenia dawki w jednej iniekcji
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium