SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133440

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Stara nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1336
GWookie
codziennie bedziesz pytal o tą suste androchema? juz ci wczoraj czy przedwczoraj ludzie odpisali na ten temat... nie wiem czy nie dociera czy co..

porownanie do apteki nigdy nie bedzie na miejscu chociazby ze wzgledu na warunki produkcji, czystosc prochu czy tez zastosowanych olejkow tak wlasciwie to idpowiedziales mi na to co wszystko wiem jak to w underach a pytam po 100 razy bo nikt nie odpowiedzial o bilesnosci tego srodka tylko o dzialaniu..
stezenie moze sie zgadzac, nie jest problemem ugotowac te 250mg ktore jest na etykiecie ale porowananie jakosci nie jest na miejscu

edit jednak flex wyrazil te milion slow ktore chcialem przekazac przede mna





Zmieniony przez - GWookie w dniu 2016-03-25 14:43:39
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
boldek15

Genesis od dawien dawna kicha i nic sie nie zmieniło, porównywać do cybera to jak porównywać miód do gówna. Ale zgadzam się w 100%, cyber kozak treny!


i to jest opinia pimpera androchemu który został zbanowany na forum

rkarpinski
Sebster. Nie ośmieszaj się. Enan z apteki nie odstaje od Genesisa? Nie mam nic do tego labu ale Ty w tej chwili daruj sobie aż taki pimp.


pimp androchemu Ci nie przeszkadza?


ug bez względu na marke nie musi odstawać działaniem od apteki. Różnica może być jedynie w czystości środka.
jesli ug sypie uczciwie surowca, to jaka ma być różnica miedzy apteka w działaniu?? ŻADNE

tylko żal dupe ściska tutaj co niektórym jak za dużo pozytywów pada pod firmy których nie maja w ofertach


Zmieniony przez - ch0ry w dniu 2016-03-25 16:33:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
dlatego jak sie pojawiaja takie laby jak balkan, alpha, shree i kazdy dil w polsce tym handluje, to wtedy zlych opinii nie ma, bo nie ma po prostu w tym zadnego interesu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
Też im ściska dupe i w takiej sytuacji. Wtedy jest p******enie że są fejki alphy, shree, balkana których przez tyle lat nikt nie potrafił pokazać. Żałosne.

Koleś wrzucił lipne badnia po teście androchemu + foto towaru, to go zj**ali że oszukuje i antypimper bo obraził ich cudowny lab, jeszcze sprzedaż spadnie więc trzeba gościa w czarnym świetle przedstawić
Kolejny wrzucał wynik susty cybera w innych tematach na forum to niczym wynik nie różnił sie od tanich labów np dose, ale ch** marketing swoja droga cyber towar najlepszy z ug i lepszy od apteki

Nie mam nic do żadnego z labów, ale ustalcie coś sobie jakieś reguły gry


Zmieniony przez - ch0ry w dniu 2016-03-25 16:41:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
Ap już miał być spalony, co rusz gadka o lipnej alphie, zawsze co nie brałem było zayebiste, teraz dość długo nie miałem nic z ap wziąłem enana i lux jak zawsze,
papier wszystko lyknie, klawiatura też

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
problem jest taki że ludzie za dużo kombinują ,mają swoją sprawdzoną firmą która działa to po jakiego szukają czegoś innego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
Ja tam nie wiem, może nie szukają, tylko celowo sieją zamęt, jak mi coś podpasuje to lecę cały czas to samo, zmieniam jak sytuacja wymusi, nie jest to legal sklep więc różnie jest, braknie, ktoś przepadnie, czy różne inne czynniki

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Genesiss w 10ml zależy od rozdania, opinie u nas w regionie skrajnie podzielone, pewnie zależy od rozdania, były kiedyś takie , plotki lub nie plotki że stare genesisy mają różne stajnie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej