SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133352

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11492
Krotkie pytanko. W przerwie od clenu.. Co brac. T5 czy yoha z kofa?? Chodzi mi tylko i wylacznie o lepsza termogeneze palenie fatu. Pobudzenie itp.. Idzie jako drugorzedna sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52782
bernard88
Greece Pharma Boldenon i Enan
Stosował ktoś te dwa produkty tej firmy ?

stosowany tylko prop osobiście, lipa po całości. Znajomi brali Deke, Enana i Oxe. Deca i Oxa brak jakiegokolwiek działania, Enan coś tam porobił. Województwo lubelskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3425
Nandro mix zaje**sty towar tak samo jak reszta towaru androchemu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4986
Jaki enan polecacie, do wyboru:
Galenika
shree
malay tiger

Co sadzicie o cypionate z Q Pharma?


Zmieniony przez - Tomaszekkk w dniu 2016-03-20 22:30:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2785
Skoro masz dostęp tylko do tych 3 albo to shree w tym wypadku; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 333
Jak ma sie tren enan i prop z Genesisa ten w ampach ze zdrapka? Warte uwagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
tren enan i prop z tego genesisa działa prawidłowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
elementowo
Krotkie pytanko. W przerwie od clenu.. Co brac. T5 czy yoha z kofa?? Chodzi mi tylko i wylacznie o lepsza termogeneze palenie fatu. Pobudzenie itp.. Idzie jako drugorzedna sprawa...


T5 daruj sobie. Poszukaj Eva - extra skład i mega kop, w 1caps:

efedryna - 20mg,
coffeina - 200mg,
aspiryna - 75mg,
yohimbina - 8 mg,

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Doberman80
Jakies opinie o TRENIE ENAN z TITANIA ??



Cała Tren'owa rodzinka Titana jest OK.


champion244
ziomekjp
Witam Pany :) jak z działaniem turinox biosiry ? planujemy z koleszką wejść na cykl z propa i tury ale mało info na temat tej tury. Pozdro

tura Biosiry godna polecenia sam ja bralem


Brałem tą turę i kilka innych orali Biosira - mogę polecić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
elementowo
Krotkie pytanko. W przerwie od clenu.. Co brac. T5 czy yoha z kofa?? Chodzi mi tylko i wylacznie o lepsza termogeneze palenie fatu. Pobudzenie itp.. Idzie jako drugorzedna sprawa...


T5 dobre chociaz czasami czuc ze jeden kap dziala lepiej a drugi slabiej a wiec nie w kazdym nasypane po równo

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej