SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133292

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mocny dawki lecznice czyli jak to mamy rozumiec 1g testo to juz dla Ciebie cykl czy profilaktyka ?

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
no wlasnie testa 1g antykatabolicznie wbijam ale do dwóch ciągnie bo waga juz 100+ a wzrostu jak bylo tak jest 170

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Chłopai jak teraz tren acey z dose ?? nowa seria, bardzo jansa cos jak propek wyglada, podobno zmienili recepture produkcji i dlatego taka barwa, a raczej barwy brak, testował ktos ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
No jak hgh idzie to i mozna testo wyzej poszalec
Ten titan mial byc taki super ach... a tak na prawde to z tego co widze to przekrojowa srednia polska jakosc ugl - nie boje sie tego napisac przykro mi ja bym inwestował w dose, db pharme, shree.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw ,titan nie przekonal mnie absolutnie wole bazowac na sprawdzonych i dzialajacych AP,shree,cyber i androchem jeszcze sie nie zawiodlem na tych srodkach wiec nie bede zmienial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Mnie Titan przekonal i to zaj**isce bo z 82kg na 101kg masowo poszlo w ok 8 tygodni co przekroczylo moje granice zyciowe i nadal mam zamiar masowac bo jest troche grubo ale nie tragicznie. Po dodaniu npp w smiesznej dawce 100mg e2d sylwetka zmienia sie na plus. Forma na zawody to to nie jest bo nigdy takiej nie mialem, troche przylany ale rano jem hamburgery z biedronki, frytek (kupilem frytkownice ODLOT) slodyczy sobie nie zaluje czasami mam dni ze zjem dobrze.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Przekonałes mnie tymi hamburgerami i frytkami, tez wbije npp titana

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Dose bilem propa 1ml ed i zero dzialania i jakos ten lab mnie nie przekonal chyba ze w koncu ktos ladna zachecajajca grafike zrobi i cena przeraza (nie wiem jak u Was ale u mnie kosmos jak za ug)

Shree tylko wini INJ udalo mi sie dorwac inne pozycje nie osiagalne.

Alpha Pharma nie osiagalna a kiedys Susta byla mega.

DB Pharma jedynie Clenbuterol na oczy widzialem.

Prawda ze ten HELIOS z DB Pharmy pali tluszcze w miejscu inj?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Prawda, helios pali tluszcz miejscowo, bardzo uznany srodek na rynku, wlasnie sezon sie zbliza to na pewno statystyki sprzedazy wzrosna DB Pharma naprawde trzyma wysoko poziom chyba jako jeden z najstarszych ugl cały czas 100% cisnie.

Dose wbre pozorą nie takie tanie, nie wiem kto tam kiedys to porownywal do genamedu, u mnie 20-25% drozej niz ten genamed.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
kk
jw ,titan nie przekonal mnie absolutnie wole bazowac na sprawdzonych i dzialajacych AP,shree,cyber i androchem jeszcze sie nie zawiodlem na tych srodkach wiec nie bede zmienial


nie przekonal bo....? pewnie nie dziala tak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej