SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133939

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
fun21
Tren A bioniche / dose ?


Bioniche.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Strong_Test
ziki2000
Strong_Test
no przecież pokazuje badania, więc po co się ktoś go pyta 10 raz czy było ok ?





Zmieniony przez - Strong_Test w dniu 2016-03-12 07:33:52


Ale ja nie pytam o wyniki badan a odczucia typu apetyt na oralach 20 tyg branych itd...a wiec nie wp*****laj się


chyba oczywiste że nie brałby 20 tygodni orali jakby miał problemy z szamą, czasami padają tu pytania jakby byli niektórzy nie dorobieni



Po 20tyg na oralach bez apetytu to ja byłbym na minusie a nie na DUŻYM plusie Ziki

Pytasz dlaczego rozbite na 2x 10tyg to odp - bo tak chciałem i tak zrobiłem, miałem długi okres ON więc dostawiałem po kolei to co było w planie i znakomicie się sprawdziło pod względem combo.

Oczywiście pełna profilaktyka szła, dokładnie to co jest tutaj:

https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html


Nie wyobrażam sobie przelecieć tyle bez profilaktyki. A badania zrobiłem dla siebie i przy okazji wrzuciłem tutaj, że po pierwsze idzie dostać dobry towar, który działa 100% i przy dłuższym stosowaniu można przeżyć taki okres bez pocięcia flaków na amen.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1017
nasser06
Panowie która to seria genesisa była za mało rozlana?


Odpuść, straszna lipa ten genesis, na starcie przebili sobie kolano i teraz tez nie ma szału
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
megace90
nasser06
Panowie która to seria genesisa była za mało rozlana?


Odpuść, straszna lipa ten genesis, na starcie przebili sobie kolano i teraz tez nie ma szału
nie pisz głupot bo ktoś jeszcze weźmie to na poważnie albo miałeś Genesis bez kodów albo Ci towar nie idzie bo ten z kodami jest jednym z lepszych na rynku


Zmieniony przez - sebster w dniu 2016-03-12 09:56:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1017
sebster
megace90
nasser06
Panowie która to seria genesisa była za mało rozlana?


Odpuść, straszna lipa ten genesis, na starcie przebili sobie kolano i teraz tez nie ma szału
nie pisz głupot bo ktoś jeszcze weźmie to na poważnie albo miałeś Genesis bez kodów albo Ci towar nie idzie bo ten z kodami jest jednym z lepszych na rynku


Zmieniony przez - sebster w dniu 2016-03-12 09:56:04

Tak jak mówisz, towar mi nie idzie :) A na początku bylo ponalewane za dużo prawda ? to jest moja opinia i nie musisz z gory mnie atakowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1512 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26497
Tonny24
Balkan enanthate obecnie jakie opinie?
Panowie ktos przybija tego Enana?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1017
Tonny24
Tonny24
Balkan enanthate obecnie jakie opinie?
Panowie ktos przybija tego Enana?


Jak masz balkana od pewnej osoby i jest to ori balkan to z kazdego srodka bedziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Tonny24
Tonny24
Balkan enanthate obecnie jakie opinie?
Panowie ktos przybija tego Enana?



Na Bałkana nigdy nie narzekałem, a przerobiłem wszystkie testy poza sustą.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5492
Panowie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125963
I Panie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej