SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133694

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41352
obecnie lece prolo wykupione osobiscie w aptece, wiec raczej nie skorzystam z twojej oferty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prolo org to wiadomo najlepsze niema dyskusji .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21428
tren ace nexium jest rzadki? Jakby to porównać cypio nexium jest rzadki, cypio genamed gęsty.


Zmieniony przez - hetoprom w dniu 2016-02-10 18:21:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 367
Siema. Jak tam Tura z Bałkana? A jak z Alchemi? Zachodnia strona...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
czupryn
BombelWks
siema mam cypio,dece z globala i mete atom labs co myslicie o tych labach
2...

bralem te dwa ... i jedne wielkie G


Biłem atoma propa i cypka, działały git. Teraz testuje deke. Z orali winko brał znajomy i chwalił. Global nie wiem jak tam



dugii2
Egze
dugii, jakiś tydzień temu o ile się nie mylę pisałeś, że zaczynasz wbijac enana medicala, i już piszesz, że działa dobrze ;) ?


zaczelem bic 26 stycznia to se policz lece gramik enan medical dziala ok minelo sporo czsu



2 tygodnie to nie tak sporo w sumie ;) ale o tydzień się pomyliłem widocznie u mnie czas wolniej leci xD. Tak pytam z ciekawości bo przeszedłem na suste właśnie z medicala więc myślę, że też powinna śmigać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
KrissKross
Siema. Jak tam Tura z Bałkana? A jak z Alchemi? Zachodnia strona...


Z tych brałbym BP, choć na Alchemie ja nigdy nie narzekałem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
wektorek
sebster
wektorek
Te ampułki z genesisa to widać, że są nierówno polane?


Wyglada to tak jakbyś miał nalane pół ampy poza tym stawiasz ampy obok siebie i patrzysz


i wtedy w jednej paczce ze starej serii wszystkie ampułki masz zaniżone, czy tylko część?


Niestety wzzystkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
KrissKross
Siema. Jak tam Tura z Bałkana? A jak z Alchemi? Zachodnia strona...

balkan jeśli org. to ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
Jak rzuty alphy z 2015, działają równie dobrze co starsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Egze
czupryn
BombelWks
siema mam cypio,dece z globala i mete atom labs co myslicie o tych labach
2...

bralem te dwa ... i jedne wielkie G


Biłem atoma propa i cypka, działały git. Teraz testuje deke. Z orali winko brał znajomy i chwalił. Global nie wiem jak tam



dugii2
Egze
dugii, jakiś tydzień temu o ile się nie mylę pisałeś, że zaczynasz wbijac enana medicala, i już piszesz, że działa dobrze ;) ?


zaczelem bic 26 stycznia to se policz lece gramik enan medical dziala ok minelo sporo czsu



2 tygodnie to nie tak sporo w sumie ;) ale o tydzień się pomyliłem widocznie u mnie czas wolniej leci xD. Tak pytam z ciekawości bo przeszedłem na suste właśnie z medicala więc myślę, że też powinna śmigać ;)



ja tam niewem ale wiem ze dzis wbilem ostatnio fiolke 2 ml medical enana czyli opak poszło enanik ok teraz se polece cypionat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej