SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133660

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4066
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
sie porobilo

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
ultima
Czy ktos jest obecnie na wisntrolu w tabsach z Balkana? Bo mam duze watpliwosci co do dzialania.


ja akurat lecę teraz na oxie i primce, ale kolega leci winko w tabsach i mówi ze lepszego nie jadł. Z tym że ja mam prosto z Mołdawi, bo to co w Polsce lata to same wałki. Kody wchodzą ci na stronie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Nie sprawdzalem. Masz link do tej strony z kodami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Tu sprawdzisz: http://www.b-p.md/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Dzieki za link. Ciekawa sprawa, bo wlasnie sprawdzilem, ze mam blistry z dwoma roznymi kodami. Jeden i drugi pokazuje na stronie ze fake. Z tymze jak pisalem w innym temacie na poczatku mnie winstrol czesal i to mocno. Podejzewam ze jeden jest dzialajacy, a drugi nie. Poza kodami roznia sie nieznacznie napisami na blistrze. Ten ktory podejzewam o to ze niedziala, ma jakby nieco grubsze napisy, niz ten drugi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
więc chyba masz wałka, ale nie widzę więc nie mogę stwierdzic. Poza tym każdy blister ma inny kod. Po wbiciu kodu powinno ci wyskoczyc co to jest, data ważności i seria. U mnie wszystko cacy. Z balkanem niestety jest tak ze jak masz z Mołdawi to petarda ale w Polsce to nawet nie mozna nazwac loterią
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium