SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 905 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
lodzianin1

czy tam będą dwa czy 3 estry ważne aby była dana substancja
ot tyle

Otoz to, a papier przyjmie wszystko.

lodzianin1

aby mieć swoją opinie trzeba wbić samemu


Niekoniecznie,
ja nie musze brac kazdego typu nowych wcielen kreatyny, zeby miec opinie o nich,
skora wiem ze mono wysyca komorki w 100% tzn ze wiecej sie nie da, ewentualnie da sie mniej wiec po co to produkuja ? rynek saa upodabnia sie do supli, gimmick pogania gadzet bezsens goni bzdure i nie wiadomo o co chodzi a wtedy juz wiadomo o co chodzilo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
skromnyAnabolik
jak deka i i cypio genamedu?


Nie wiem jak deka, ale cypka bili kumple w realu i byli zadowoleni. Ja zresztą na przestrzeni może 2 lat ostatnich na testy genameda też nie narzekałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
bil ktos juz tego genesisa w ampach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
skromnyAnabolik
bil ktos juz tego genesisa w ampach?


biłem i działał bez zarzutu (testy) tylko trafiłem na nie podolewana partię
teraz ponoć już jest ponalewane równo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
ciekawe jak nandro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
skromnyAnabolik
bil ktos juz tego genesisa w ampach?


testy, tren A i npp działaja bardzo dobrze. Jeden małolat teraz mete będzie jadł. Tylko o którego genesisa pytasz? tego z kodami? bo ja tylko z tym miałem do czynienia


-Kana-
nuras
ja tez uwazam ze bolda w ug nie ma prubowalm wielu i wszystko lipa niestety:( a chtnie bym sprubowal dobrego bolda


problem jest w tym ze ludzie za duzo oczekuja p[o wszystkich srodkach kazdy srodek ma kopac jak tren wtedy uwazaja ze dziala nie potrafia wplesc srodka w dany mikrocykl tylko wszystko ma robic a boldek nie jest od tego bold na masie dla mnie to przerabianie wiecej kcal lepszy apetyt wydolnosc lepsza jakosc miesnia i to dziala lepsza jakosc miesnia.
a wszyscy przeliczaja na kilogramy bo sie nie ulali jak po dece:D


znajomy leci 200mg e2d tego bolda nexiuma i fakt faktem mówi, że ok. Bóg wie czego się nie spodziewa, ssanie na żarcie na +, od kiedy jest na boldzie trętwieje częsciej, nie wiem czy to może mieć jakiś związek z boldem czy też nie.
Ja boldka biłem z dwa razy próbując tanich i drogich firm oraz homemade dla mnie to jest kosmetyk, zawsze działał, ale nie wiem czego ludzie się spodziewają po boldzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
lodzianin1
zobaczymy jak u mnie to będzie się dawać we znaki
aby mieć swoją opinie trzeba wbić samemu



ja np sobie lubialem zawsze na cyklach nandrolonow mixowac dl deke i npp, wiec dla mnie ten nandromix fajna rzecz i nie tylko ja tak robilem, wiem ze np barano bardzo sobie tez chwalil taki swoj mix i wiele innych osob stad z forum, daj znac bo chetnie bym to przybil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
hgh-line
skromnyAnabolik
bil ktos juz tego genesisa w ampach?


testy, tren A i npp działaja bardzo dobrze. Jeden małolat teraz mete będzie jadł. Tylko o którego genesisa pytasz? tego z kodami? bo ja tylko z tym miałem do czynienia


-Kana-
nuras
ja tez uwazam ze bolda w ug nie ma prubowalm wielu i wszystko lipa niestety:( a chtnie bym sprubowal dobrego bolda


problem jest w tym ze ludzie za duzo oczekuja p[o wszystkich srodkach kazdy srodek ma kopac jak tren wtedy uwazaja ze dziala nie potrafia wplesc srodka w dany mikrocykl tylko wszystko ma robic a boldek nie jest od tego bold na masie dla mnie to przerabianie wiecej kcal lepszy apetyt wydolnosc lepsza jakosc miesnia i to dziala lepsza jakosc miesnia.
a wszyscy przeliczaja na kilogramy bo sie nie ulali jak po dece:D


znajomy leci 200mg e2d tego bolda nexiuma i fakt faktem mówi, że ok. Bóg wie czego się nie spodziewa, ssanie na żarcie na +, od kiedy jest na boldzie trętwieje częsciej, nie wiem czy to może mieć jakiś związek z boldem czy też nie.
Ja boldka biłem z dwa razy próbując tanich i drogich firm oraz homemade dla mnie to jest kosmetyk, zawsze działał, ale nie wiem czego ludzie się spodziewają po boldzie.



bo ludzie sie naoglodali tych nakoksowanych zwierzat na eq i stad ta bania na bolda, mysla ze im urosnie trzecia reka ja bilem stare wypusty AP, lecialo 1000mg tyg, potem z ciekawosci podbilem az na 1750mg tyg, ssania na zarcie ZERO, efekty takze te same co na 1000mg. Ludzie za duzo czytaja i za malo jedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
mm1986 na eqi masz dawkę liniową przyjmijmy że jest to 750-1gram ug a 500mgnawet zaryzykuje że 400mg max veta dalsze dawki idą w kibiel , pogarsza się tylko morfologia. Czasami podobna sytuacja jest z innymi saa, najgorszą sprawą jest to że z mojego punku widzenia największą rozpiętość dawek mają toksyki meta, antek, winstrol , m-drol , trenbolon nie wiem do jakiej grupy zaliczyć moim zdaniem nie jest tak toksyczny do organizmu jak orale.

Jeszcze zdanie na temat testa , niektórzy wielcy , podobną walą tylko max dawki testa 1,5-4gramy do tego gh i insulinę i t3 żadnych trenów metek, antków nawet łagodnych saa jw wymionione eqi czy prima. Tutaj myśle że temat jest na długofalową dyskusję nie w realiach.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
wnc1964
mm1986 na eqi masz dawkę liniową przyjmijmy że jest to 750-1gram ug a 500mgnawet zaryzykuje że 400mg max veta dalsze dawki idą w kibiel , pogarsza się tylko morfologia. Czasami podobna sytuacja jest z innymi saa, najgorszą sprawą jest to że z mojego punku widzenia największą rozpiętość dawek mają toksyki meta, antek, winstrol , m-drol , trenbolon nie wiem do jakiej grupy zaliczyć moim zdaniem nie jest tak toksyczny do organizmu jak orale.

Jeszcze zdanie na temat testa , niektórzy wielcy , podobną walą tylko max dawki testa 1,5-4gramy do tego gh i insulinę i t3 żadnych trenów metek, antków nawet łagodnych saa jw wymionione eqi czy prima. Tutaj myśle że temat jest na długofalową dyskusję nie w realiach.


Zgadzam sie, ja lecialem grama eq i jako ze kupilem go duzo chcialem sam sie przekonac jak to jest np na 1750mg, i tu mowie o starych wypustach AP co kazdy sobie chwalil, lepszego efektu nie bylo, tylko zapewne morfologia bardzo dostala po dupie. Wtedy bylem mlody gniewny dzis juz to wszystko innaczej widze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium