SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133363

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O kurna raz dwa trzy, wbić 9 butli i nie być zadowolonym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
9 flaszek wbiłeś i lipa , ja bym po 3 odpuścił i zmienił lab


Zmieniony przez - dżon w dniu 2016-01-30 14:02:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
ja bym tam po 1 juz odpuscil

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
bijesz bolda 1g tygodniowo i na drugi tydzien juz wiesz czy dobry? po czym to rozpoznac tak szybko? jakies badania?

susta + prop (prop na start zeby szybciej sobie samopoczucie poprawic) 8 treningow i 10kg wrocilo juz a libido mocno UP bo na fejsie prawie kazda laske "zaczepiam" hahaha

zrobilem w lato redukcje z 101,5kg na 84kg a pozniej dziwny zbieg wydarzeń i zleciało na 73kg - bywa

clena jadlem DB i fajnie czulem i widzialem efekty, shree clen zero zero zero pozniej znowu DB i cos pieknego.



Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2016-01-30 14:11:18

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
a po czym rozpoznac ze bold w ogole dziala? chodzilo mi o 9 butli ogolem, zwykle po pierwszej juz wiadomo czy cos dziala czy nie, a co do bolda to przeczytajcie sobie stary post b50 na jego temat, jesli underowy to w wielu przypadkach strata kasy, ale tutaj na forum widzialem niektorzy pisza ze bold robi ich lepiej niz tren ace

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1336
Jesli chidzi o clena to proponuje nalay tiger takiego trzepoj**a napewno poczujecie..nie wiem co tam wsadzili ale po calej tab telepalem sie jak galareta musialem zejsc na pół..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
lodzianin1
wit3k
stampi
e-lite
stampi
wino genamed dziala

Jeszcze w tym labie nie zdarzyl sie srodek ktory by nie dzialal lub dzialal slabo.

mam wino w tabsach genamed i zadnej nadwyrzki sily nie czulem tylko tyranie watroby


HALOTESTIN trzeba bylo kupic a nie wino
od siebie z clenow nexium, vermodje dzialanie wzorowe, kilkukrotnie brane i nie zawiodl zaden

Zmieniony przez - wit3k w dniu 2016-01-29 23:35:28


już jadłeś kilka razy clen nexium??


tak, dokladnie dwa razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4650
boldek napewno poprawia waskularyzacje jakosc miesnia, wbrek wszelkim stereotypom ja zuwazam wzrost apetytu jak mnie ssie po 4tys kcal nadal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja tez uwazam ze bolda w ug nie ma prubowalm wielu i wszystko lipa niestety:( a chtnie bym sprubowal dobrego bolda

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4650
nuras
ja tez uwazam ze bolda w ug nie ma prubowalm wielu i wszystko lipa niestety:( a chtnie bym sprubowal dobrego bolda


problem jest w tym ze ludzie za duzo oczekuja p[o wszystkich srodkach kazdy srodek ma kopac jak tren wtedy uwazaja ze dziala nie potrafia wplesc srodka w dany mikrocykl tylko wszystko ma robic a boldek nie jest od tego bold na masie dla mnie to przerabianie wiecej kcal lepszy apetyt wydolnosc lepsza jakosc miesnia i to dziala lepsza jakosc miesnia.
a wszyscy przeliczaja na kilogramy bo sie nie ulali jak po dece:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej