SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133748

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
lodzianin1
ja nie wliczam t4 wcale
choć panuje opinia że liczy się 4-1 czyli 100t4=25t3 przy dietach wysoko węglowodanowych
lecz tutaj wrzucały dwie osoby badania na samym t4 przy dawkach 400-500 mcg i lipa była sam jadłem t4 i też szału nie było
a że coś koliduje t3 z t4 to jakiś wymysł
troszkę się naczytałem na temat tych leków i nigdzie takiej wzmianki nie znalazłem
kolejna sprawa jak by miała kolidować nie robili by takiego combo w lekach



Cytuje wypowiedz Hulka"

"bo właśnie minusem novo (na papierze) było to, że przy wysokim poziomie T3 ten dodatek T4 zamienia się w rT3... a rT3 zajmuje receptory, z którymi normalnie związałoby się nasze fT3, przez co efekt spada i na nic zdaje się podbijanie dawek, bo prowokuje tylko większe ilości rT3"

a więc cos jest na rzeczy...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Wynik badania propa shree z serii o której była mowa kilka stron wcześniej.(wątek stężenia 31/100)
Bite 100mg eo2, wieczorami, badanie wykonane po pięciu strzałach , rano.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
no to kiepski wynik , mocno zaniżony jest w takim razie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ziki2000
lodzianin1
ja nie wliczam t4 wcale
choć panuje opinia że liczy się 4-1 czyli 100t4=25t3 przy dietach wysoko węglowodanowych
lecz tutaj wrzucały dwie osoby badania na samym t4 przy dawkach 400-500 mcg i lipa była sam jadłem t4 i też szału nie było
a że coś koliduje t3 z t4 to jakiś wymysł
troszkę się naczytałem na temat tych leków i nigdzie takiej wzmianki nie znalazłem
kolejna sprawa jak by miała kolidować nie robili by takiego combo w lekach



Cytuje wypowiedz Hulka"

"bo właśnie minusem novo (na papierze) było to, że przy wysokim poziomie T3 ten dodatek T4 zamienia się w rT3... a rT3 zajmuje receptory, z którymi normalnie związałoby się nasze fT3, przez co efekt spada i na nic zdaje się podbijanie dawek, bo prowokuje tylko większe ilości rT3"

a więc cos jest na rzeczy...


ziki u mnie na gym wszyscy na novo lecą i jakoś po efektach nie widać tego problemu
mając aptekę na wyciągnięcie ręki nie będę ryzykował zakupu innych t3 których latają wały na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Frezza
Panowie a jak tura i cypek z cybera?


jak ori to jeden z najpewniejszych labów
lecz niestety już go podrabiają
tak wiec trzeba być czujnym przy zakupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
lodzianin1
no to kiepski wynik , mocno zaniżony jest w takim razie


Tak myślałem , czyli jednak prawda że syf i w dodatku nie tani, cóż dobije co mam i zmiana labu.
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
MetodaMen
lodzianin1
no to kiepski wynik , mocno zaniżony jest w takim razie


Tak myślałem , czyli jednak prawda że syf i w dodatku nie tani, cóż dobije co mam i zmiana labu.
Dzięki.


wynik powinien oscylować sporo wyżej


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-01-27 07:36:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
MetodaMen
Wynik badania propa shree z serii o której była mowa kilka stron wcześniej.(wątek stężenia 31/100)
Bite 100mg eo2, wieczorami, badanie wykonane po pięciu strzałach , rano.







Po 5inj czyli lekko ponad tydzień bicia norma przekroczona ponad 4x to dla Was słaby wynik jest... Dobre.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75113
W jaki masteron i tren a celować? W wiosna/lato master Dose robił dobrze a jak teraz?

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Nastala chora moda na badania na forum, zamiast wbijac irosnac doszukujecie sie cudow na badaniach.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium