SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133698

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
kaczo
Panowie mam pytanie bije ktos dece lub suste genetics lab? Dzisiaj robilem 2 strzala i to taki gesty sok ze 3 minuty sie meczylem zeby 2 ml wtloczyc. Nie wiem czy nie jakis wal. Stosuje ktos?


od tego prawdziwym facetom robią się odciski na dloniach

po prostu taki rodzaj oleju. czasem jest EO.. bywa że trafi sie arachidowy.. każdy ma inna gestosc, kwestia tez jak się wbijesz, bywalo ze jak wrypałem sie wjakies zrosty to moglem caly serial obejrzec a sok dalej wchodzil powoli

Rybson3016
witam susa z alpha pharmy i shree trzyma poziom?


obie oki

ziki2000
lodzianin1
mamy w PL novo po co kombinować??


Np po to że w połączeni z t4 który jest w novo działanie jest zupelnie inne u wielu osób niż na samym t3...dwa razy brałem novo i nie ma podjazdu do t3 solo...ktoś wyjaśniał że t4 tutaj koliduje w działaniu ale dokładnego mechanizmu działania nie pamiętam......


nie tyle że koliduje ale ma wplyw na dzialanie tarczycy z troche innej strony, jakby to powiedzieć zreszta t4 jako nieaktywna forma hormonu zmusza tarczyce oraz inne narządy w ktorych dochodzi do konwersji do jakiejs aktywnosci wiec w teorii dodatek t4 może być korzystny dla pracy tarczycy. z drugiej strony przy slabo dzialajacej tarczycy dostarczenie t4 bedzie mijac sie z celem.. bo moze nic nie przekonwertować ale jako nieaktywna forma raczej nie nalezy do szkodliwych, jednakze kazdy bierze na wlasna odpowiedzialnosc sam bralem kiedys tiro, nie odczuwam roznicy, bo hormon ten sam przeciez, tyle ze tam jest dodatek t4, ktory ostatecznie moze spowodowac ogolnie wyzszy poziom t3 w organizmie niz przy braniu tiro mimo ze w tiro jest go teoretycznie wiecej a zagmatwalem, jeden wuj.

dżon
to nowy lab ten zantex ? pierwsze wypusty są przeważnie smaczne ; ;)


od jakiegos czasu widzialem na rynku, malo slychac o tym wiec mozliwe ze dalej pierwsze serie na rynku ale jak dziala.. to nie wiem

barteeek90
jak tren e z genamed/nexium? ktory warto brac?


chyba ziki podbijal z nexa tren E. ja nie kosztowalem bo slyszalem rozne opinie o ace.. z gena lata temu bralem i wtedy byl w git, sa lepsze treny na pewno ale dzialac dzialal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ja nie wliczam t4 wcale
choć panuje opinia że liczy się 4-1 czyli 100t4=25t3 przy dietach wysoko węglowodanowych
lecz tutaj wrzucały dwie osoby badania na samym t4 przy dawkach 400-500 mcg i lipa była sam jadłem t4 i też szału nie było
a że coś koliduje t3 z t4 to jakiś wymysł
troszkę się naczytałem na temat tych leków i nigdzie takiej wzmianki nie znalazłem
kolejna sprawa jak by miała kolidować nie robili by takiego combo w lekach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10380
SZAMAŁ KTOS TURE Z PHENOMA?

skinol1977

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
MENTO$
Hey słyszał ktoś coś na temat tego lasu Zantex Pharma.


Tak, dobry lab.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11348
panowie jadl ktos ostatnio ture? w jaki lab celowac?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 886
Skinol1977 Obecnie jem stanozol z tej firmy coś działa 60 mg dziennie. Aras84 Dzieki bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 886
Tura z Malaya jak dla mnie robiła co trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
rozi-
panowie jadl ktos ostatnio ture? w jaki lab celowac?


Platinium, Bałkan, Biosira, Malay np...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
rozi-
panowie jadl ktos ostatnio ture? w jaki lab celowac?


Vermodje, PMP, Genamed, Balkan, Androxen, Zantex. Kwestia do czego masz dostep.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 301
Witam czy brał ktoś z eminence lab?dobre?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej