SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13106
no mieszkam w Szwecji wiec zakupy robie większe zawsze i testować nie ma za bardzo jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
no to zagryźć zęby i liczyć że organizm z czasem będzie lepiej tolerował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz976
Zaborka
kogos dupa tez boli po srodkach nexsium?duzo alkoholu czy syf tam jest?
mnie po enanie uda bolały póżniej biłem inne laby i nie bolało może kwestia czasu i przyzwyczajenia organizmu


mnie tez dupa ostro bolala po ennaie tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DevilHunter
dugii2
balcan pewny hee nie rozmieszaj mnie 90 procent balcana w pl to wal bierz medicala ponoć bdb

Przecież nie wiem czy ma dostęp do ori balkan zakładam że tak.
Ja nigdy się nie zwiodłem jak dla mnie balkan dobry lab.


jezeli= dopadnie orginal; to wiadomo balcan bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dżon
Pewna deca i enan to genamed , trzymają fason

genamed pewny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
j.w pewny lab od dlugiego czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1548
Spróbuje więc jeszcze tutaj :P Medicare Pharma viromone-100 ktoś coś wie ? warto wbijać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 107 Wiek 83 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 863
Zaborka
kogos dupa tez boli po srodkach nexsium?duzo alkoholu czy syf tam jest?


mnie dupa nie boli, na udzie był dyskomfort jedynie taki sam jak i na enanie cybera miałem, bo biłem jeden po drugim. W poślady elegancko. Przeglądałem forum, Micz pisał, że niby enany czasem tak mają, jaka racja nie wiem. W każdym bądz razie enany kręciły wzorowo. Nic nie puchło, etc. Jedynie delikatny zakwas w miejscu inj uda, poślady bez problemowe.

Znajomy bił po barkach cypka i enana z nexiuma i elegancko również wchodziło.

cyklon00
To jak z tym halo biosira? Szamal kto? :)


jeśli chcesz konkretne halo to nie żałuj grosza i poszukaj vermodje, wzorowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
asdasd
Spróbuje więc jeszcze tutaj :P Medicare Pharma viromone-100 ktoś coś wie ? warto wbijać ?

nie wiem jak metical pcharma bo ot nowość ale już mam enan i cypka nie długo skończę to wejdę se na enana zobaczę jak to klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
baniak868
Zaborka
kogos dupa tez boli po srodkach nexsium?duzo alkoholu czy syf tam jest?


mnie dupa nie boli, na udzie był dyskomfort jedynie taki sam jak i na enanie cybera miałem, bo biłem jeden po drugim. W poślady elegancko. Przeglądałem forum, Micz pisał, że niby enany czasem tak mają, jaka racja nie wiem. W każdym bądz razie enany kręciły wzorowo. Nic nie puchło, etc. Jedynie delikatny zakwas w miejscu inj uda, poślady bez problemowe.

Znajomy bił po barkach cypka i enana z nexiuma i elegancko również wchodziło.

cyklon00
To jak z tym halo biosira? Szamal kto? :)


jeśli chcesz konkretne halo to nie żałuj grosza i poszukaj vermodje, wzorowe
tez jestem tego zdania halo vermo szukaj


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej