SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133548

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
Czemu ten flakon propa taki rozciagniety na zdjeciu? Orginalny nie jest taki dlugi bardziej szerszy. Albo ja mam innego nexiuma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
redhors92
Czemu ten flakon propa taki rozciagniety na zdjeciu? Orginalny nie jest taki dlugi bardziej szerszy. Albo ja mam innego nexiuma.


Mi też się to rzuciło w oczy. Ja też mam raczej inny flakon. Ide właśnie strzelić to zrobie fote i wstawie na Real/Fake bo też mi sie wydaje, że ja mam jednak szerszy flakon, ale zdecydowanie niższy.

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 69965
Hmm..Mi sie wydaje ze raczej standardowy Badanie zrobilem aby sie upewnic czy po podgrzaniu krysztalkow test nie stracil na wartosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powinieneś jeszcze linijkę i suwmiarkę obok flakona postawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
I dzisiejszą gazetę
Lubię tutejsze afery koperkowe

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
Shooter
Hmm..Mi sie wydaje ze raczej standardowy Badanie zrobilem aby sie upewnic czy po podgrzaniu krysztalkow test nie stracil na wartosci


wbijałeś rowno 1cm =100mg ?? bo troche wysoki ten wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
Jest bardzo duza roznica w wyglandzie nawet ta gumka wyglada na wieksza tez wstawie zdjecie w temacie real/fake mojego nexiuma na ktorym wyszedl ten wynik. Wyglada jak by zdjecie bylo rozciagniete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WyrwiCh**
Shooter
Hmm..Mi sie wydaje ze raczej standardowy Badanie zrobilem aby sie upewnic czy po podgrzaniu krysztalkow test nie stracil na wartosci


wbijałeś rowno 1cm =100mg ?? bo troche wysoki ten wynik

150 e2d napisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Zacząłem Tren E Nexium i tak patrzę że 1 partia jaśniejszy sok , a jak domówiłem pózniej parę flaszek to ciemniejszy dużo był prawie że brązowy...wiem że kolor to nie wyznacznik jakości towaru ale jak ktoś wbijał tren E i chwali z nexium to miał jasniejszy sok czy ten bardziej brązowy...??

Co do tych badan propa shree to podobno lipa...przecież już pisali o tym parę stron wstecz...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
ten tren e z nexa osobiscie czulem dopiero gdy dalem 450 week teraz lece na bioniche i w/g mnie lepszy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej