SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133371

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
Panowie warto inwestować w ptovir
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
Michael87
Ktory oxandrolone z tych firm co niżej wybrac aby się zawieść?
Nexium
Genamed
Vermodje
Genesis
AP
Shrre



czyajcie dokladnie, on chce wybrac z tych ten najgorszy, 'aby sie zawiesc'

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
achmed123
Panowie warto inwestować w proviron z schering????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
..


Zmieniony przez - hgh-line w dniu 2016-01-06 22:23:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
nie chce sie wierzyc w ten wynik susty, chyba, ze antypimp nexiuma wskoczyl na level 2

ja na cypio nexiuma 250mg week, oraz kilku innych firm wynik mialem nie duzo mniejszy niz ten wklejony na 900mg week

kilka dni temu opisywalem sytuacje u siebie w real, dobrze ze napisalem to pare dni temu a nie teraz bo wyszloby jeszcze, ze bronie lab

tak wiec znajomemu na tej samej dawce 900mg week susty nexiuma wynik >4000, dokladnie nie byli wstanie podac bo nie sa w stanie rozcienczyc bardziej

ja wchodze od nastepnego tyg na 250mg week tej susty, zobaczymy. Zbadam z ciekawosci. W ktorym tyg zbadac, zeby bylo realnie??


hgh-line
baniak868

cypio nexiuma 400mg e3d badanie nie moje, ale wynik wydaje się być bardzo ładny




Zmieniony przez - baniak868 w dniu 2015-12-30 21:36:58


okolo 950mg week i 13x ponad norme, kozak

znajomy dzis mial odebrac wynik susty, leci 250mg e2d. Wczoraj pobierali krew, dzisiaj dzwonili z laboratorium, ze wynik wyszedl bardzo wysoko ale nie sa wstanie podac dokladnego bo ich max do jakiego sa wstanie rozcieczyc to bylo 4000
Cos w tym stylu, dzis bede sie widzial jeszce to dopytam dokladnie co kobieta mowila. Zeby przyszedl to zwroca mu kase, bo przy pobieraniu zaznaczyl i obiecali, ze zrobia dokladny wynik, ale nie spodziewali sie, ze bedzie az tak duzy

Orientuje sie ktos jak jest w szpitalnych lab lub alabie? Sytuacja opisana wyzej byla w diagnostyce



Zmieniony przez - hgh-line w dniu 2016-01-06 22:32:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Aras84
Michael87
Ktory oxandrolone z tych firm co niżej wybrac aby się zawieść?
Nexium
Genamed
Vermodje
Genesis
AP
Shrre


Vermodje, Alpha, Nexium.

dymek07
jaki proviron godny uwagi ?


Apteki szukaj.

Mariusz976
jeśli chodzi o deke i teścia, shre (cena kosmos) nexium i genamed (gen sporo tańszy) co wybrać kasa też ma spore znaczenie


Deka bilem ostatnio Nexiuma bardzo dobra. Tescie co konkretnie? enan tak jak dd. Genameda i Shree dd i testy tez bilem i rowniez bylo okej.



j/w jedynie przy pozycji oxy dodalbym genameda, uwazam ze jest tam oxa za rozsadna kase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Odnośnie badań, Diagnostyce rozcieńczą max do 4000, w Synevo do 52,05 nmol/l, w Alabie pół roku temu robili dokładny(Wawa).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
hgh-line

nie chce sie wierzyc w ten wynik susty, chyba, ze antypimp nexiuma wskoczyl na level 2

ja na cypio nexiuma 250mg week, oraz kilku innych firm wynik mialem nie duzo mniejszy niz ten wklejony na 900mg week

kilka dni temu opisywalem sytuacje u siebie w real, dobrze ze napisalem to pare dni temu a nie teraz bo wyszloby jeszcze, ze bronie lab

tak wiec znajomemu na tej samej dawce 900mg week susty nexiuma wynik >4000, dokladnie nie byli wstanie podac bo nie sa w stanie rozcienczyc bardziej

ja wchodze od nastepnego tyg na 250mg week tej susty, zobaczymy. Zbadam z ciekawosci. W ktorym tyg zbadac, zeby bylo realnie??


hgh-line
baniak868

cypio nexiuma 400mg e3d badanie nie moje, ale wynik wydaje się być bardzo ładny





Zmieniony przez - baniak868 w dniu 2015-12-30 21:36:58


okolo 950mg week i 13x ponad norme, kozak

znajomy dzis mial odebrac wynik susty, leci 250mg e2d. Wczoraj pobierali krew, dzisiaj dzwonili z laboratorium, ze wynik wyszedl bardzo wysoko ale nie sa wstanie podac dokladnego bo ich max do jakiego sa wstanie rozcieczyc to bylo 4000
Cos w tym stylu, dzis bede sie widzial jeszce to dopytam dokladnie co kobieta mowila. Zeby przyszedl to zwroca mu kase, bo przy pobieraniu zaznaczyl i obiecali, ze zrobia dokladny wynik, ale nie spodziewali sie, ze bedzie az tak duzy

Orientuje sie ktos jak jest w szpitalnych lab lub alabie? Sytuacja opisana wyzej byla w diagnostyce



Zmieniony przez - hgh-line w dniu 2016-01-06 22:32:29


Niech każdy sobie zrobi badanie za 30zł i pilnuje się swojego rozumu. W alabie robią. Mi się nie chce wierzyć w ten wynik na 900mg. Ale niech ktoś się wypowie kto bił orginalną omke czy taki wynik jest możliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Gecho
całe to shree to od jakiegoś czasu g**** jakich mało, zupełnie nic nie klepało, tabletki antka i mety juz zmieniły wygląd i zapewne stęzenie o 80% bo na starych 100mg antka i kosa a ostatnio 200mg i zupelnie ale to zupelnie nic, tak samo z meta, z propem i enanem shree


Brałem stare shree jeszcze mam kilka rzeczy na cykl testy treny i oxa, bold, kupowane z pół roku , rok temu, wszystko działało jak należy. Czy nowy desing to fejki pierwsze słyszę ,wykluczać tego nie można.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
MetodaMen
Odnośnie badań, Diagnostyce rozcieńczą max do 4000, w Synevo do 52,05 nmol/l, w Alabie pół roku temu robili dokładny(Wawa).


u mnie w alabie, wala w ciula 2x prosilem o dokladny wynik i dwa razy dostalem >15
ogolnie pacjetka jakas zdezorientowana, ze prosze o takie cos


oo i shree lipa, cuda na kiju czlowiek jak tu nie zaglada to zdrowszy i wiecej towaru jest real
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej