SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21428
MEta inj dose dośc długo nie była dostępna teraz niby jest nowy wypust ? Czy znowu wał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Niby dlaczego... Nie było, jest normalka w ugl. W aptece też są przestoje w produkcjach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21428
Chodzi mi o to, czy org dose na serio wypusciło mete czy ktoś się znowu podszywa, bo pełno wałów lata tego wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
Jakiego bolda polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22479
Chyba drugi raz widze ze ktos wrzuca badania Nexium przy taki wyniku i pisza ze super a z inna firma by cisneli..za bardzo nie znam sie na tym ale ogladajac troche takich wynikow przy takiej dawce wnioskuje ze wynik slaby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
redhors92
Wpisywała na kartce z tyłu żeby był dokładny. Wynik słaby ale urosło mi się na nim dobrze.


a mógłbyś zapytać w labie czy to faktycznie dokładny wynik? Rozne historie juz były z tymi dokładnymi wynikami, klient prosi o dokładny a ma do limitu jaki maja. Nie było by niejasności bo jezeli faktycznie dokładny to nie powala taki wynik niestety..

Orientuje sie ktos jak to przekłada sie na nasze wyniki, czy ponad pewien pułap roznice w wyniku maja znaczenie czy to bedzie 2500 czy 3500?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41352
wynik tego mixa nexium przy 500mg e4d , jezeli stezenie nie byloby ostro zanizone powinien wyjsc 3-4 razy wiekszy
fajnie, ze jeszcze ktos tu jest w stanie zalapac ironie

tu wychodzi ~2600 przy 900mg testosteronu/week - moze po prostu tylko 1 ester dali a o 3 pozostalych im sie zpaomnialo
w genezisie im sie soku nie dolalo, tu prochu nie dodalo.. i biznes sie kreci jak powinien
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61813
hetoprom
Chodzi mi o to, czy org dose na serio wypusciło mete czy ktoś się znowu podszywa, bo pełno wałów lata tego wiadomo.


moze ktos ma jakies stare zapasy
tamta meta strasznie smierdziala
nowego nic nie ma i nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
wincol
redhors92
Wpisywała na kartce z tyłu żeby był dokładny. Wynik słaby ale urosło mi się na nim dobrze.


a mógłbyś zapytać w labie czy to faktycznie dokładny wynik? Rozne historie juz były z tymi dokładnymi wynikami, klient prosi o dokładny a ma do limitu jaki maja. Nie było by niejasności bo jezeli faktycznie dokładny to nie powala taki wynik niestety..

Orientuje sie ktos jak to przekłada sie na nasze wyniki, czy ponad pewien pułap roznice w wyniku maja znaczenie czy to bedzie 2500 czy 3500?


gdyby wyzszy pulap nie mial znaczenia to pro dalej staliby na dawkach tescia w granicy 250mg week.. a jak widac nie bez powodu laduja 2g i wiecej, czy ma znaczenie - tak ma ale efektywnosc nie rosnie liniowo a w sposob wykladniczy i przy wiekszych dawkach efektynosc nie rosnie tak samo jak przy minimalnych.

co jak co.. wynik smieszny, nie wiem co sie z tym nexiumem dzieje, bo mieli dobry start, ale jak tam chca, strzal w kolano sobie robia takimi akcjami. z ciekawosci spytam jeszcze, ten mix byl z najnowszego wypustu pakowany w kartoniki czy cos z tych starszych?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
Pro to inna bajka, nie maja tu znaczenia inne środki? Mi chodziło o "zwykłych" użytkowników raczej i proste cykle teść + ewentualnie 1-2 środki ... ale rozumiem o co Ci chodzi , ciekawi mnie tylko jaki byłby to pułap bo gdzies musi byc jakas granica ...?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej